DARBELIAI. Lietuvos gimtadieniui.

Parašyta 2011 Vasario 16 d.

Konkursui darbelį-širdelę atsiuntė Matas.

Su Matu siunčiame darbelį:

JUMS PRIREIKS: *raudono kartono *lipnios juostelės *klijų arba dvipusės lipnios juostelės *flomasterių 3 spalvu: geltona, žalia, raudona *pieštuko arba pagaliuko (pieštukas patogiau)

DARBO EIGA:

Išpiešiame ant raudono kartono širdelę (reikės 2 vienodų širdelių). Mes padarėme vieną raudoną, kitą baltą ir ant tos baltos išpiešiame vėliavą. Nuspalviname su flomasteriais arba dažais. (Rekomenduočiau daryti dvi raudonas širdes ir ant vienos iš jų priklijuoti tokią vėliavą, kurią mes nupiešiame). Priklijuojame prie vienos širdelės iš blogosios pusės pieštuką lipnia juostele, prilipinam dvipusią lipnią juostelę ir sulipinam tarpusavyje širdeles. Visas įdomumas tame, kad šią širdelę reikia sukti tarp delniukų ir tada abi širdelės susilieja į vieną ir matome vėliavą ir raudoną širdelę. Kitaip vadinamą optinę apgaulę :) širdelė ir vėliava greičiau keičiasi nei gali pamatyti mūsų akis, todėl abu vaizdai mūsų akytėje sujungiami į vieną :) (taip kaip matome filmą :) )

Galima pasigaminti dar vieną tokią pačią optinę apgaulę: reikalingi 2 kartoniai kvadratai, ant vieno iš jų nupiešiamos grotos, ant kito žvėrelis (pvz krokodilas) ir taip suklijuojami su piestuku. Juo sukant atrodo, kad krokodilas narve :) 

Spalio 29-ąją prasideda dr. Austėjos Landsbergienės seminarų ciklas tėvams ir pedagogams "Kaip mokyti vaiką laikytis taisyklių?" Lauksime jūsų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje. Detalesnę informaciją apie seminarų datas ir vietas galite rasti čia : (spustelkite) dr. Austėjos Landsbergienės seminarai


Spalio 4-ąją duris atvėrė Vaikystės Sodo Šeštadieninė mokyklėlė MAŽASIS MOKSLININKAS! Dar nevėlu apsilankyti ir prisijungti prie mažųjų atradėjų! Daugiau apie tai sužinoti galite čia: (spustelkite) Šeštadieninė mokyklėlė