„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
Prieš pasirinkdami darželį, pasimatuokite Sodelį!

Suprantame, jog darželio pasirinkimas – labai svarbus sprendimas, todėl kviečiame jus į svečius. Susitikimo metu plačiau papasakosime, kodėl tiek daug dėmesio „Vaikystės Sode“ skiriame ugdymui per žaidimą, pasidalinsime vertybėmis, atsakysime į jums kylančius klausimus ir pakviesime drauge su vaiku apžiūrėti Sodelį.

„Vaikystės sodas“
„Vaikystės sodas“
„Vaikystės Sode“ ugdome vaikus nuo 1-erių metų iki 1-os klasės
„Vaikystės sodas“

Sodeliuose laukiame vaikų nuo pačių mažiausių iki priešmokyklinukų, ugdome juos nuosekliai, pagal kontekstinio ugdymo programą, atsižvelgdami į amžiaus tarpsnių ypatumus bei asmenines vaiko savybes ir gebėjimus.

Vaikai čia mokosi ne tik skaityti ir skaičiuoti, bet ir drąsiai kelti klausimus, kritiškai mąstyti, bendradarbiauti. Nuo mažens ugdome empatiją, tad greitai pastebėsite, kad jūsų vaikas atpažįsta ir geba įvardinti emocijas, moka paprašyti, atsiprašyti ir padėkoti, gerbia aplinkinius.

Patys mažiausieji „Vaikystės Sodo“ vaikai nuo 1-erių metų – Mažyliai. Sodelyje, apsupti dėmesingų mokytojų bei draugų, jie išmoksta būti savarankiški ir pasirūpinti savimi. 2-ejų, 3-ejų metų Šnekučiai pradeda kalbėti, atpažįsta jausmus, išmoksta nubrėžti savo ribas. Vaikai kasdien eina į lauką, tyrinėja aplinką, pamilsta knygas ir pradeda jas „skaityti“.

3-ejų, 4-erių metų Sodiečiai nuolat tyrinėja juos supantį pasaulį. Tai – didieji eksperimentuotojai ir kūrėjai, ieškantys atsakymų į visus jiems kylančius klausimus.

Priešmokyklinės klasės – jau nuo 5-erių metų

Norėdami iki pat mokyklos vaikams suteikti patį geriausią ugdymą, nuo 2023 m. rugsėjo „Vaikystės Sode“ formuojame dvejų metų trukmės priešmokyklines klases ir į jas kviečiame vaikus nuo 5-erių metų*. Esame parengę dvejų metų trukmės priešmokyklinio ugdymo programą ir pasiruošę vaikus ugdyti pagal ją.

Kodėl verta priešmokyklines klases lankyti Sodelyje?

Jūs jausitės ramūs, nes priešmokyklinėse klasėse vaikai mokysis saugioje emocinėje aplinkoje, bus ugdomi profesionalių bei kompetentingų mokytojų ir gaus visos dienos priežiūrą. Ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams yra ypatingai svarbu, jog ugdymas vyktų žaidžiant, nes žaidimas žadina smalsumą, skatina domėtis, ugdo kritinį mąstymą bei puoselėja kūrybiškumą.

„Vaikystės sodas“
„Vaikystės sodas“

Papildoma informacija:

  • *Priešmokyklinį ugdymą galėsime suteikti vaikams, kuriems 5-eri metai sueis iki 2024 m. rugsėjo 1 d.
  • Karalienės Mortos Sodelį (Vilniuje) ir Antano Juozapavičiaus Sodelį (Kaune) lankantiems vaikams priešmokyklinis ugdymas bus teikiamas Karalienės Mortos mokykloje.