„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
Karjera
„Vaikystės Sode“ mokytojas nėra „tik mokytojas“. Į mokytojo darbą telpa tiek daug kitų profesijų! 

Mokytojas yra:

 • aktorius – nes pasakų klausomasi įdėmiausiai, kai visi veikėjai kalba skirtingais balsais;
 • asmeninis šefas – nes žino, ar bulvių košė gali būti šalia mėsytės ir kiek morkų lazdelių valgo vidutinis keturmetis;
 • derybininkas – kai reikia įkalbėti trimetį nusiplauti rankas, grįžus iš kiemo;
 • profesorius – nes per dieną reikia atsakyti į daugiau rimtų klausimų nei rašant disertaciją;
 • vaikų psichologas – kai maži vaikai susiduria su dideliais iššūkiais, tokiais kaip draugo parodytas liežuvis;
 • suaugusiųjų psichoterapeutas – kai vaikas jau tuoj tuoj adaptuosis, o tėvai mano, kad niekada nenustos verkti;
 • stilistas – kai klasės vaikų tėvai prašo, kad pėdkelnės būtų maunamos po plonom kelnytėm, kapišonas dedamas ant kepurytės, šalikas užrišamas iš nugaros, kelnių apačia būtų įkišta į batus, ant bodžio būtų velkama mėlyna suknelė;
 • gydytojas – kai užgautą pirštą gydo tik bučkis ir pleistras su dinozaurais;
 • meistras – kai iškrypsta paspirtuko ratas arba sulūžta užtrauktukas;
 • kirpėjas – nes plaukučiai po pietų miego patys į kasas nesusipina;
 • strategas – nes išmano vaikų amžiaus tarpsnių ypatumus, žino, kokia veikla ką ugdo, koks vaikas ką mėgsta ir kaip visa tai suderinus užtikrinti, kad vaikas tobulėtų žaisdamas, įsitraukęs ir motyvuotas mokytis;
 • pasakų autorius – nes vaikams įdomiausios pasakos yra tos, kuriose jie yra herojai;
 • treneris – bėgimas, estafetės ir lipimas yra kiekvienos dienos dalis;
 • fotografas – kurio visos laikmenos pilnos nuotraukų, nes jas taip gaila trinti.
#PašaukimoPedagogai

„Vaikystės Sodas“ – tai vieta, kurioje atsiskleidžia ne tik vaikai, bet ir darbuotojai. Vadovaudamiesi mūsų organizacijos vertybėmis, kuriame aplinką, kurioje gera ir saugu dirbti. Juk sėkmės raktas – žmonės dirbantys ir tobulėjantys kartu.

Darbuotojai mus vertina už lygių galimybių principų užtikrinimą, šeimai palankias darbo sąlygas bei karjeros galimybes.

„Vaikystės Sodo“ pedagogai yra profesionalūs, kūrybingi, talentingi, kurių profesinį tobulėjimą nuolat skatiname suteikdami galimybę tobulinti žinias ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Pašaukimo Pedagogams esame atviri nuolat – jei norite prisijungti prie mūsų komandos, atsiųskite mums savo CV ir motyvacinį laišką info@vaikystes-sodas.lt.

Ingrida Zumbrickaitė

Sodiečių klasės mokytoja, Sodelio vadovės pavaduotoja

Esu mokytoja. Mėgstu vadinti save šiuo žodžiu, man jis yra magiškas ir ypatingas. Ugnelė, deganti akyse, ir meilė vaikams, gyvenanti širdyje, yra tai, ką pašaukimo pedagogas savyje tiesiog turi.

Dar vaikystėje žinojau, kad tapsiu mokytoja ir džiaugiuosi ja būdama Sodelyje. Čia mano vieta. Vieta, kurioje esu atvira naujovėms ir moku priimti kiekvieną. Vieta, kur turiu su kuo pasikalbėti, esu išgirsta ir suprasta. Čia kasdien sutinku laimingus mokytojus ir gaunu didžiausią glėbį vaikų apkabinimų bei šypsenų. Čia aš mokau vaikus ir nuolat mokausi pati. Tai – vieta, kurioje padedu vaikams jaustis saugiai ir pati jaučiuosi saugi. Vieta, kurioje mokau gerbti kitus ir pati esu gerbiama.

Sodelyje sutinku labai daug vaikų ir tėvų. Ir net išleidus vaikus į mokyklą ir susitikus po kelerių metų, jie prisimena, nes čia buvo laimingi. Sodelis – vieta, kur gera visiems. Čia dalinu savo meilę, bet mažiausiai dukart jos gaunu atgal.

Deimantė Ivanova

Sodiečių klasės mokytoja

Jau penkerius metus esu Sodiečių klasės mokytoja. Jaučiuosi rami, nes žinau, kad esu ten, kur noriu būti. „Vaikystės Sodas“ – tai ne tik nuostabi vieta dirbti savo mėgstamą ir prasmingą darbą, bet ir erdvė, kurioje gali sutikti gerus draugus ir užmegzti tyrą draugystę su vaikais.

Taip smagu matyti, kaip Sodiečiai, jau tapę moksleiviais, nori aplankyti Sodelį, o atvykę mėgaujasi kiekvienu kampeliu, kuris sukelia jiems daugybę gražių prisiminimų.

Didžiausias mokytojo įvertinimas ir yra vaikų meilės sklidinos akys bei tyriausias apkabinimas, kai iš gerumo norisi užsimerkti ir išbūti ilgesio minutes. Tai skatina kasdien mylėti vis stipriau.

Ko palinkėčiau naujiems „Vaikystės Sodo“ pašaukimo pedagogams? Tapti vaikų draugu, su kuriuo mažieji kartais gali drauge pašėlti, tačiau išlaikyti ir tvirtybę, kuri padeda vaikams pasitikėti, suteikia drąsos kelti klausimus, tyrinėti ir suprasti.