„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Vem vet (Kas žino)…arba tinklaraščiui jau metukai!
2009 09 10

1182038094_5500b5a7e5

Kai komentarą parašo žmogus, kuris įdeda vardą-nuorodą, visada „nulendu” pažiūrėti, kas parašė. Šįkar taip atsidūriau (jau trečią kartą!) „Angelų Namų” tinklaraštyje. Pirmą kartą nuorodą į šiuos namučius „įmetė” viena pažįstama, pasakiusi, kad tai – smagus ir šiltas tinklaraštis. Antrą kartą ten atsidūriau, kai pamačiau, kad esame Blogračio TOP trejetuose. Aš, žinoma, džiūgavau neatsidžiūgavau, kad mano kuklus tinklaraštis yra ir originaliausių, ir smagiausios kalbos, ir išmaniausių autorių TOP trejetukuose… GEEEEEEEERAAAAAAAAAAAA. Teisybę pasakius, geriausia dovana tinklaraščiui, kaip tik šiomis dienomis švenčiančiam savo pirmąjį gimtadienį! Ir, žinoma, tikiuosi, kad nenuvilsiu ir tinklaraštis bus įdomus ir naudingas dar ilgai:)

Kodėl pradėjau nuo „Angelų Namų”? Ogi todėl, kad trečią kartą ten įlindusi perskaičiau, kad tinklaraščio rašytoja klausosi dainos. Dainininkės vardas, kaip sakant, suskambo prisiminimų varpais, bet niekaip negalėjau „atgaminti”, kur esu tą vardą girdėjusi. Pradėjusi klausyti ir išgirdusi balsą….iškart prisiminiau. Kitas žingsnis buvo surasti vieną gražiausių man dainų. Bet kada buvusių. Vėl klausiausi ir džiūgavau kaip ir prieš daug metų. Ach, Švedija, švedų kalba…kaip vis dėlto nepaprastai gyvenimas viską sudėlioja… Taigi džiaugiuosi mane praturtinusia praeitimi, džiaugiuosi kiekvieną akimirką naujomis spalvomis atsiskleidžiančia dabartimi ir mįslinga ateitimi ir…klausausi dainos, kuri yra visur TEN:

httpv://www.youtube.com/watch?v=42JOswXMm64&feature=related

P.S. Nuotraukos pavadinimas – „Švedijos vėliava”. Neblogai, ar ne? Man kažkaip labai tiko prie dainos pavadinimo „Vem vet” – „Kas žino”, kaip sakant 😀 Nes gali matyti gėles, bet gali matyti ir valstybės, kurioje jautiesi namuose, vėliavą… Gali pradėti rašyti tinklaraštį tikėdamasi labai mažai ir pakeliui suprasti, kad nebegali neberašyti…bet jau šiandien. Ir jaustis įsipareigojusi žmonėms, kurie dėkoja, kurie nori, jog atsakytum į pagalbos prašymą (dabar per savaitę vidutiniškai gaunu tris laiškus…todėl atleiskite, jei nesuskubu iškart atsakyti…stengiuosi). Kas žino, ką Gyvenimas yra dar paruošęs?

Nuotrauka:  flavijus „Swedish flag”