„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Valio šauniems paaugliams!
2010 02 01

Paauglys išrado žemo dažnio radiją požeminei komunikacijai. Kaip jums patinka tokia naujiena??? Man tokios naujienos – balzamas širdžiai! Na, netikiu, kad paaugliai yra niekam tikę ir reikia juos kontroliuoti ir prižiūrėti, kad tik „neprisidirbtų”. Aišku, tfutfutfu, nes manęs laukia keturios paauglystės, bet iš principo manau, kad vaiko paauglystės metu reikia tiesiog giliai įkvėpti tikintis, kad viskas, ką jūs išgyvenote iki tol, apie kokias vertybes kalbėjotės, ką kartu veikdami „nutarėte”, tapo vaiko esatimi. Ir tiesiog būti šalia.

Alexander Kendrick, 16metis, pavertė realybe fantaziją, kad galima siųsti žinutes giliai po žeme. Giliai? Nežinau, kaip jums, bet man 288 metrai yra pakankamai gilu! Nuotraukoje (spausti nuorodą) berniukas laiko savo išradimą, tačiau jau yra planai jo sumažinimui, kad tyrinėtojai ir gelbėtojai galėtų naudotis šiuo prietaisu.

Arba štai 13-metis David Baker išrado parkerio dydžio projektorių (Light Beam Delivery System). Man juoką sukėlė tai, kad ši mintis šovė berniukui sėdint bažnyčioje! Spėju, kad nelabai įdėmiai klausėsi, ką sakė kunigas 🙂 Tik -kaip suprantu – jį dar reikia sukonstruoti!

Bet kuriuo atveju – nuostabu tai, ką daro šie ir panašūs į juos paaugliai… Jie padeda suprasti, kad keičiasi laikai, tačiau…visada yra gabių, motyvuotų ir norinčių keisti pasaulį jaunų žmonių. Valio jiems!

Nuotrauka: marlon.net „Teenagers playing soccer in the rain”