„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Tualeto reikalai. Namuose apsigyvena Jo Didenybė”puodas”.
2010 02 03

O, taip…nelauktas (ar nelauktai?) atėjo tas laikas, kai jau ir Gertrūdėlę supažindiname su ta „gerybe”. Iš tiesų šis reikalas turi visą savo istoriją. Viskas prasidėjo tuo, kad dar rudenį man parašė iš „Perku Vaikui”, ir mes susitarėme, kad išbandysiu kokį nors jų produktą ir apie tai parašysiu. Man pasiūlė išbandyti „Toilet Trainer”. Tiesa, šis (nuorodoje) naujas, kuriuo prekiauja „Perku Vaikui”. Mes išbandyti gavome šiek tiek kitokį, kuriuo jau nebeprekiauja. Tačiau…gal jūs rasite ten tai, ko ieškote? O aš parašysiu, kaip patiko būtent šis gaminys…

Kadangi – kaip jau esu daug kartų rašiusi – manau, kad „puodo reikalai” neturi būti stumiami, be to, esu toks žmogus, kuris tikrai „negaudys” vaiko ir geriau palauks truputuką ilgiau, tačiau sulauks, kol vaikas bus pasiruošęs, tai, žinoma, iki sausio galo mums tas puodas visai nerūpėjo, nors ir gruodžio mėnesį atkeliavo į Briuselį.

Taigi užvakar išsipakavome tą puodą, ir Gabrielius jį susuko. Čia reikėtų tarti giriamąjį žodį, nes puodas a) labai lengvai susisuko ir b) abu patvirtinome, kad plastmasė – tikrai labai kokybiška. Instrukcijos buvo aiškios, visas procesas užtruko trumpai…būtų užtrukęs dar trumpiau, jei mūsų didieji nebūtų prisigalvoję visokių „triukų” su jo dalimis!

Be komentarų…

Morta sako: „Aš – LIŪTAS!”

Netrukus Gertrūda puodžiuką išbandė. Ką su juo daryti, mergina iš principo žino, nes po žiemos atostogų susitarėme lopšelyje, kad jau – kai sodina vaikus po miegelio – sodintų ir ją, kad ji „apsiprastų su mintimi” 😀 Taigi – nors namie dar nesodindavome – bet ji jau žinojo, koks tai „paukštis” tas puodas 🙂

Žinoma, kol kas puodžiuką smagiausia stumdyti! Ypač prisikrovus į tą baltą „krepšelį” visokiu smulkių žaisliukų! Tačiau visgi tai – mažas žingsnelis savarankiškumo link ir šioje – tualeto reikalų – srityje!

Dar parašysiu, jog man patiko, kad labai lengvai išsiima ta balta dalis. Bet taip LABAI lengvai. Mat su berniukais turėjome tokį puodą, kuri ta dalis buvo it išsitraukiantis stalčiukas. Na, nesileisiu į detales, kad ten atsitikdavo :D, bet vis pagalvodavau, kad norėčiau praktiškesnio varianto!

Beje, kai vaikas „įvaldys” šį variantą, tai puodą bus galima perkostruoti į tokį, kuris užsideda ant didžiojo klozeto ir yra su laiptuku (labai panašus į tą, kuris yra nuorodoje įrašo pradžioje).

Tikimės, kad šis puodas tarnaus tol, kol reikės Gertrūdai (Morta ant panašaus pasilipdavo dar praeitą vasarą, t.y. 2.5 metų). Tikimės, kad Gertrūdai šis procesas bus neskausmingas 🙂 Beje, nusipirkau knygą „Toilet Training in Less Than A Day”…gal ir išbandysiu! Bet kuriuo atveju – aprašysiu, nes bent kartą mėnesyje tenka gauti klausimą apie „puodo” reikalus…