„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Tinklaraščio nuorodos nuorodėlės.
2009 11 10

358692239_15be314fa4

Važiuodama į Švediją supratau, ką norėčiau padaryti su nuorodų skiltimi 😀 Sugalvojau surinkti visur išsibarsčiusias mano turimas nuorodas ir susikurti  nuorodų „bazę”, kad būtų naudinga ir man pačiai, ir tinklaraščio skaitytojams.

Nuorodas padalinau į tris skiltis:

a) Į „Skaitau” sudėjau draugų tinklaraščius ir tai, kur vis paganau akis (tai nereiškia, kad turiu auksines rankas rankdarbiams ir/arba maisto gaminimui 😀 ). Tik nepagalvokite, kad skaitau TIK šiuos tinklaraščius – tiesiog jie truputį kitokie, nei „Šeimų tinklaraščiai”.

b) „Nuorodos šeimoms” – tai, kas, mano manymu, gali praversti šeimai: nuo turbūt plačiausio edukacinių ir darbeliams priemonių pasirinkimo Lietuvoje „Gudragalvyje” (pirmą kartą šios įmonės katalogas pakliuvo į rankas, kai dar dirbau Tarptautinėje mokykloje Lietuvoje – pagalvojau, kad GALŲ GALE turime tai, ką ilgą laiką mokyklai reikėdavo užsisakyti iš DB arba JAV), nepaprastai mielų dovanų „Paukščio Pieno” parduotuvėlėje (turiu pasakyti, kad esu labai maloniai bendravusi ir su šios parduotuvėlės šeimininke) ir „Draugiškų šeimai” iniciatyvų (irgi smagu, kad viena iš „idėjininkių” yra mano bendramokslė, su kuria taip  pat vis tenka pabendrauti):

httpv://www.youtube.com/watch?v=Br91zTyKQ9c&feature=player_embedded

…žodžiu, tai, kas, manau, gali praversti tiems, kurie nori būti KARTU su šeima.

Galiausiai – „Šeimų tinklaraščiai”. Sąmoningai rašiau „šeimų”, o ne „mamų”, nes juk ne tik mamos rašo tinklaraščius (nors jų, kaip matote, daugiausiai!). Iš tiesų, kai sugalvojau, kad sudėsiu šias nuorodas, atrodė, kad jų bus vos keletas. Juk taip ir buvo tada, kai pradėjau rašyti tinklaraštį! Šiandien šeimų tinklaraščių, rašomų lietuviškai, jau yra daugybė, palyginus su tuo, kas buvo anksčiau.  Ir yra jų visokiausių: nuo vien apie vaiką iki apie viską 😀

Žinoma, visų tinklaraščių nesurinkau…tiesiog tuos, kuriuose – rečiau ar dažniau – apsilankau. Bet smagu, kad pavyko surinkti bent dalį!

Taip pat labai noriu padėkoti Agnei ir Gabrieliui, kurie visada geranoriškai padeda. Be jūsų būtų daug sunkiau viską aprėpti ir padaryti…AČIŪ!

Nuotrauka: Ross Mayfield „Linking is Not A Crime”