„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Šv.Valentino dienos idėjos konkursas.
2011 02 15

Taigi baigėsi mūsų mažytis idėjų pasidalinimas, ką jūs veiktumėte ar norėtumėte veikti Šv.Valentino dieną. Ačiū už įvairias mintis.

Iš tiesų man nuoširdžiai atrodo, kad net ir komercializuotos šventės gali būti jaukios ir gražios bei nuostabi proga pasidžiaugti vieni kitais, pasidžiaugti gyvenimu. Būtent dėl šios dienos, manau, galima žvelgti į ją ir taip, kad tai – meilės sau diena. Juk visi esame nusipelnę meilės, o meilė sau yra pirmas žingsnis į sveikų santykių su aplinką ir su kitais formavimą.

Taigi, tikiuosi, pamylėsite save bent jau kauke ir – nors ir ne per pačią šventę – pasakysite, kad mylite save 🙂

Kadangi iš viso buvo trylika komentarų, o sakiau, kad kaukes išdalinsiu penkias, tai…traukiam radom.org iš kišenės ir žiūrim, kam keliauja penkios BIOCELL kaukės veidui:

1.  Nr.5 komentaras – Laura

Sveiki, mano šeima šios šventės nesureikšmina, tačiau turint vaikučių labai malonu skirti jai dėmesio ir tą dieną nuspalvinti romantiška rausva spalva. Šiemet aš šeimos vakarienės desertui gaminsiu žele tortą – širdelę. Su vyresniąja dukra (8m.) padarėm širdeles iš spalvoto popieriaus, su viduje įklijuotomis mano dukrų nuotraukomis( ale koliažas) ir jas paštu išsiuntėme seneliams, nes gyvename toli vieni nuo kitų. Manau toks būdas, ne tik romantiškas, šiais kompiuteriniais laikais, bet ir stiprinantis šeimos kartų santykius. O tą vakarą susėsime jaukiai visi kartu ir gersime arbatą su torčiuku.
Smagaus Valentino!!!

2. Nr.9 komentaras – Monika

Mes tai svesime namuose. Esu padariusi tokia grilianda is sirduciu, atvirutes pakabinau ant stendo, vakariene padarysiu skania, t.y lazanija. Kadangi vaikiukas mano dar mazas tai nelabai ir supras tos sventes, bet labai aciu uz mintis kitai valentino dienai. Va tada jau galesim su suneliu kazka ir patys sukurpti.

3. Nr.4 komentaras – Edita

Mudu su vyru kažkaip šitos dienos per daug nesureikšminam. Ir net nežinau ar mes tipo ją švenčiam ar ne :) šiaip aš nemanau, kad tai turi būti tik porų šventė. Bet juk kuo dažniau ir kuo daugiau sakai artimiems žmonėms, kad juos myli – tuo geriau. Aišku, kad visos mielos staigmenėlės ne Valentino dieną yra tikriausiai žymiai smagiau, bet Valentino diena ypatinga, nes lauki ir žinai, kad bus dėmesio dar daugiau negu kasdien :) laiškelis, raštelis, sausainis ar vakarienė yra be galo be krašto faina :)

Bet šitą dieną norėčiau išbraukti iš mokyklose švenčiamų sąrašo, nes labai daug vaikų nuliūsta taip ir nesulaukę nė vienos širdelės..

4. Nr.2 komentaras – reda

Miela Austėja,
Labai malonu skaityti Jūsų šį internetinį puslapį, pasisemti jėgų, kantrybės ir supratimo vaikams, bei daug šaunių idėjų! Aš jau žinau, kaip švęsim dičkės ketvirtąjį gimtadienį kova!!!! Ačiū Jums… O dėl valentadienio – su mergaite jau ruošiamės visą savaitę – nusprendėm pasiūti medžiaginius zuikučius iš skiaučių tėveliui ir broliukui :) ir papuošti juos raudonomis širdelėmis, ir ne tik – čia jau kaip mergina sumanys:))))

5. Nr.11 komentaras – Goda

O mes skirsime laiką sau. Sūnelį paliksime seneliams, o patys kur nors romantiškai atsipūsime.
Dar kepsiu pyragą, o kad vyras neužmirštų, kas per diena, ryte vonioje ant veidrodžio su lūpdažiu pripiešiu širdelių. :* :*

Laura, gal turite koliažų nuotraukas? Būtų labai smagu, jei pasidalintumėte, kaip gaminote ir keliomis nuotraukomis – įdėčiau į DARBELIŲ skiltį, kad idėja galėtų pasinaudoti ir daugiau žmonių, norinčių pradžiuginti artimuosius.

Monika, gal Jūs pasidalintumėte savo girlianda?

Edita, man atrodo, kad braukti nėra būtina, bet būtina pasistengti, kad visiems būtų smagu (o būdus tikrai būtų galima sugalvoti).

reda, ir Jūsų prašyčiau atsiųsti zuikučius iš skiaučių DARBELIŲ skilčiai 🙂 Labai smalsu ir man pamatyti jūsų gamintus zuikučius.

Goda, įdomu, kur romantiškai atsipūtėte? Jei ne paslaptis – pasidalinkite 😉

Mes gavome netikėtą senelių dovaną: galimybę palikti vaikus (tėvai pasirūpino jų priežiūra) ir nueiti į Kongresų Rūmuose vykusi koncertą „Ištarki man myliu”. Buvo tikrai gera klausyti nuostabios muzikos bei Ievos Prudnikovaitės ir Jeronimo Miliaus atliekamų gražių dainų – porą kartų vos nesusigraudinau, nes atmosfera buvo tokia tikrai miela ir meilinga 🙂

Taigi susisiekite su manimi, kaip galėsite atsiimti kaukes (vilniečiams – iš Vaikystės Sodo, o su ne vilniečiais tarsimės :)) ir nepamirškite savęs mylėti…kasdien! Nes aš esu įsitikinusi: tik tas, kuris myli save, gali dalinti meilę ir kitiems.

Nuotrauka: Happy Valentine’s Day by Danijel