„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Susitikimas EUROCHILD
2010 03 16

Kažkurią dieną susirašėme su EUROCHILD organizacija, kuri pakvietė mane šiandien pas juos apsilankyti bei susitikti su Generaline sekretore Jana Hainsworth bei su atsakingu žmogumi už informaciją bei ryšius su visuomene Bjorn Becker.

Smagiausia tai, kad radome labai daug sąlyčio taškų ir sričių, kuriose galėtumėme bendradarbiauti ir man iškart pasiūlė, ką galėčiau daryti! Taigi…jau balandžio mėnesį tikriausiai (na, jei pavyks suderinti darbą ir motinystę 😀 ) važiuosiu skaityti pranešimo savo disertacijos tema į Taliną. Taip pat pildau dokumentus, kad tapčiau organizacijos nare ir jau šią savaitę susirašysime, kaip galėčiau prisidėti prie vaikų skurdo mažinimo kampanijos!

Žodžiu, naujos galimybės, nauji projektai, nauji – kartu su pavasariu – į mano gyvenimą atūžę vėjai! Ir būtent čia matau dar ir puikią galimybę visa tai, ką daro ši ir jai priklausančios organizacijos, pateikti tinklaraštyje ir populiarinti edukologijos mokslą bei idėjas, kurios dabar sklando organizacijose, kurios rūpinasi vaikų gerove!