„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Stylish blogger apdovanojimas.
2012 02 24

Turiu pripažinti, kad man šis apdovanojimas asocijuojasi su tais grandininiais laiškais. Bandžiau galvoti, kodėl taip neturėtų atrodyti, tačiau vis vien taip atrodo 🙂 Ir vis dėlto AČIŪ eitne.lt – ir ypač Ilonai – kurie man šį apdovanojimą įteikė (?)/perdavė (?).

Kiek žinau, reikia parašyti 7 mažai žinomus faktus apie save ir skirti 5  nominacijas. Man per daug ir vieno, ir kito. Bet jeigu jau apskritai rašau, tai parašysiu keletą:

1. Šią akimirką turiu savo pašto dėžutėje 128 laiškus, į kuriuos norėčiau atsakyti. Tai yra jūsų, mielieji skaitytojai, laiškai. Vakar atsakiau į gal kokius 8. Tai jau šiandien šis skaičius yra pamažėjęs 🙂

2. Vakar buvo tinklaraščio lankytojų visų laikų pikas – per vieną dieną apsilankė beveik 4000 unikalių skaitytojų. Smaguva!

3. Aš moku megzti ir siuvinėti. Paskutinėse klasėse dariau tai net labai neblogai.

4.  Jeigu norėčiau eiti į asmenybės tobulėjimo kursus, tai labiausiai – į Anger Management.

 5. Jeigu norėčiau toliau studijuoti, tai studijuočiau Business. Norėčiau studijuoti ne Lietuvoje. Arba bent jau tiek, kad dėstytojai būtų matę daugiau, nei vadovėliai + Lietuva, o studentai – ne tik norintys tai daryti ateityje, bet jau turintys ir praktinės patirties bagažą.

Nominacijos.

Beata, Žiupsnelis druskos, Knygų žiurkės, Agnė, Dirbu mama, Kūdikio kalba. Tiesiog dėl to, kad juos rašo žmonės, su kuriais mano keliai buvo/yra susikirtę. Ir – kai susikerta – smagu. Ir dar pagalvojau, kad noriu paminėti ir dar daugiau…vis dėlto turiu, ką. Bet – kad jau riboja – tai tegul ir lieka tie, kurie pirmieji šovė į galvą. Bet, kaip sakant, kitus dėl to myliu nė kiek ne mažiau 😉

O šiaip nori palinkėti visiems: jeigu rašote, rašykite; jeigu norite keisti – keiskite. Nieko neparašė ir nieko nepakeitė tie, kurie apie tai tik kalbėjo.