„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Spaudžiu dešinę estams. Už Puokių šalį.
2009 09 10

3088660457_bb7c0cd71e

Prisimenate, jau rašiau apie knygelę vaikams „Puokiai”, labai patikusią Mortai ir Vilhelmui? Šiandien mama atsiuntė nuorodą į straipsnį apie...Puokių šalį!!!

Ech…iškart užsimaniau su jaunimėliu ten nuvykti. Idėja – genialiai paprasta. Puokių šalyje vaikai žaidžia, paišo, klijuoja, klausosi pasakų, pažįsta gamtą ir rengia iškylas. O Puokiai? Jie padeda visiems atrasti vaiką savyje, jo beribę vaizduotę ir nepailstantį smalsumą (kaip sakė pats knygelės autorius).

Kodėl džiaugiuosi už estus? Nes jie padarė šalį vaikams. Ne kažkokią užeigą, kur suaugusieji atvažiuoja pavalgyti keptos duonos, šaltibarščių ir cepelinų paskui save tempdami vaikus, kurie dažniausiai nuobodžiauja (na, gerai, iš bėdos pastatysime jiems žaidimų aikštelę…), bet iš tiesų kažką vaikams. Ir ne kopijavo (a la Disneyland’ą), o padarė kažką SAVO. VAIKAMS. SAVO VAIKAMS. Gražu, ir tiek. (ir net jei koks cinikas sakys, kad tai „vis vien biznis”, man nė motais…man vis vien gražu ir miela, kad va, kaimynai, o vaikams sugeba statyti ne tik „kamuolynes”).

Nuotrauka: FriaLOve „The Winter is Coming”