„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Šortai ir sijonai: ruošiamės vasarai?
2010 04 26

Dabar yra 19.30, o lauke – +19. Neblogai, ar ne? O mes štai per visas ligas jau penkta diena sėdime namuose, todėl tos šilumos dar nelabai pajutome. Tiesa, šiandien išnešiau rūbus padžiauti ir pagalvojau, kad laaaabai šilta ir gera!

Kadangi žiema tikriausiai nebegrįš, sutvarkiau mūsų žieminius rūbus. Kartais sunku patikėti, kiek jų daug, na, bet keturi vaikai…jau šis tas! Kadangi sutvarkiau žieminius, iš palėpės parnešiau vasarinius. Tiesa, juos parnešiau jau praeitą savaitgalį, tačiau iš pradžių turėjome svečių, po to apsirgo vaikai, tai tik dabar susidėliojau viską. Man visada tas praeitos vasaros rūbelių ištraukimas turi nepaprasto žavesio: tarsi matau vaikus, kokie jie buvo prieš metus. Gera.

Šįkart rūbelius atrinkinėjome su Morta: ji matavosi, grožėjosi, sprendė, kas dar jai tinka, o ką jau reikėtų atiduoti Gertrūdai. Kadangi daug rūbelių Morta dėvėjo jau dvi vasaras, tai abi nustebome, kiek daug jų teko atidėti į Gertrūdos krūvą. Nepasakyčiau, kad Mortą tai labai sužavėjo 🙂

Matyt, ne mes vienos ruošiamės vasarai, nes mano užsisakytose sveikos gyvensenos naujienose jau vis pasirodo straipsnelių apie tinkančius vieno ar kito kūno sudėjimo moterims sijonus arba šortus. Žiema, žiema, lauk iš kiemo!

Ir šiaip klausimas: ar jums kada nors VEIKIA tokie patarimai? Nes aš tai pažiūriu, porą kartų net bandžiau, bet…MAN NEVEIKIA 😀

Nuotrauka: Barbara L. Hanson „Distorted Girl in Short Skirt”