„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Šis bei tas.
2009 12 13

thank you by hellojenuine

Iš tiesų susikaupė visokių visokiausių „reikaliukų”, apie kuriuos norėčiau šį bei tą pasakyti, tačiau daug įrašų nesinori, todėl tenka visus juos kišti po šis bei tas kepure.

1) Ačiū visiems, siunčiantiems darbelius Darbelių konkursui. Iš tiesų smagu vos ne kasdien rasti po naują įdomų darbelį, o kartais – net keletą jų. Ačiū, mielieji dalyviai! Tik jūsų dėka šis konkursėlis vyksta: ačiū, kad turite ūpo daryti darbelius, kad turite ūpo pasidalinti juos su šio tinklaraščio skaitytojais!

Taip pat noriu pasakyti džiugią naujieną: viena prizinių knygų – Linatos Dvareckienės „91 būdas taupyti arba dieta jūsų piniginei” – iškopė į perkamiausių knygų „Pegaso” ir „Vagos” knygynuose dešimtukus! Sveikiname Linatą ir džiaugiamės, kad konkurso dalyviai turės šansą laimėti vieną perkamiausių knygų!

2) Ačiū, kad vis spaudžiate skydelį „Renku pinigus vaikų dovanėlėms” ir prisidedate prie gražios akcijos neatverdami piniginės 🙂 Man iš tiesų malonu, kad tinklaraštis užima garbingą trečią vietą iš visų dalyvaujančių tinklaraščių – vėlgi, jūsų, mielieji, dėka! Ir, žinoma, nepaprastai smagu, kad prisidedame prie gražios akcijos. Taigi – kai tik galite, spauskite! Ačiū!

3) Kaip jau esu minėjusi, Belgijos lietuviai aukoja akcijai „Ištiesk gerumui ranką”: aukos buvo renkamos lietuvių kavinės, šeštadieninės mokyklėlės koncerto, lietuviškų Šventų Mišių bei liberalų vakarienės metu. Noriu pasidalinti džiugia žinia – šiandien jau paaukota 445 eurai! Be to, ne viena Belgijoje gyvenanti šeima aukoja ir asmeniškai. Ačiū jums, Belgijos lietuviai! Taip pat Belgijos Mažylių Klubo atstovė, kuri ryt skrenda į Lietuvą, nuveš fondui „Algojimas” Belgijos Mažylių Klubo mamyčių darytus angelus, kad šie neštų sėkmę ne tik šiai akcijai, bet ir visai fondo kilniai veiklai!

4) Aš pati…esu pasinėrusi į šiokią tokią veiklą. Kokią? Manau, greitai pasidalinsiu…Tačiau dabar tiesiog sunku rasti laiko (kur yra pasaulyje ta vieta, kur atrodo, kad yra viskam daug laiko???), o antra valanda ryto atrodo „dar nebais vėlu”. Be to, keletą dienų būsiu išvykusi, todėl nežinau, ar pavyks ką nors parašyti. Todėl linkiu jums gero dar vieno Advento sekmadienio, o sau…gero skrydžio ir gauti tai, ko jau taip ilgai siekiu…

Nuotrauka: hellojenuine „thank you”