„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Šią savaitę…
2008 09 11

Naujajam mano gyvenimo projektui – blog’ui – jau savaitė. Taigi trumpa statistika, kas čia įvyko:

– Blog’e apsilankė (šiai akimirkai) 1 676 žmonės;

– Pats populiariausias – straipsnis „Ruošiamės į vaikų darželį”. Visą savaitę nė vienas kitas neprilygo jam populiarumu.

– Antras pagal populiarumą – įrašas apie knygą „Augame kartu”. Tikiuosi, kad daugeliui pravertė Priedai, kuriuos čia radote;)

Pastebėjau, kad vis dėlto aktualiausia tema šią savaitę – darželis. Nenuostabu – juk pirmosios savaitės, adaptuojasi ir vaikas, ir tėveliai, be to, kyla daugybė klausimų: ko tikėtis, ką daryti ir pan. Tikiuosi, kad čia rasti straipsniai padėjo jums rasti tai, ko ieškojote.

Taip pat pastebėjau, kad nemažai žmonių ieško informacijos pagal amžiaus tarpsnius, todėl nusprendžiau padaryti atskirą skiltį, kurioje bus sukaupta informacija (straipsniai, nuorodos ir pan.) pagal amžiaus tarpsnius. Kol kas nusprendžiau apsiriboti amžiumi iki 8 metų. Po to – žiūrėsime.

Nemažai žmonių atėjo ieškodami informacijos apie patyčias mokykloje. Liūdna, ar ne? Jeigu norite rasti dar daugiau informacijos, galite eiti į Vaikų Linijos puslapį  – ten irgi rasite nemažai informacijos.