„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Savaitgalis su Pasaka – startuojame jau šį šeštadienį!
2011 10 08

Vaikystės Sodas ir šiemet keliauja į „Pasakos” kino teatrą skaityti pasakų! Idėja štai tokia, planuojame kaskart skaityti pasaką ir sudominti vaikus darbeliais, kurie būtų susiję su skaityta pasaka.

Smagu ir tai, kad šiemet jungiasi ir kiti meistrai:

Žodžiu, kiekvienas savaitgalis galės būtų įdomus ir turiningas. Man šiek tiek nepatinka 15val, nes daug pipiriukų, kurių itin lauksime, tuo metu miega, bet gal aš klystu ir miega tik pavieniai mažuliai? Maniškiai kai nėra (ir nebuvo) miegantys, tai tik patirtis darbe gali efektyviai konsultuoti šiuo klausimu:)))

Mūsų dirbtuvėlės yra orientuotos į 3-6 metų vaiką. Žinoma, su tėveliais puikiai dalyvaus ir dvimetis, o – kaip patirtis rodo – dažnai dirbtuvėlės įdomios ir pradinukams (mano sūnūs – ypač jaunėlis – ir mielai dalyvaudavo, ir likdavo filmo pažiūrėti!)

Taip nutiko, kad pirmoji dirbtuvėlė vyks tą pačią dieną, kai VISI VS pedagogai bus išvykę į kaimo turizmo sodybą šiek tiek mokytis ir šiek tiek pramogauti. Džiugu, kad šauniąją auklytę Eveliną (kuri šiemet bus atsakinga už šeštadienius „Pasakoje”) pavaduos mūsų mylima savanorė Justė. Evelina su Juste ne kartą kalbėjo ir buvo susitikusios, tai, neabejoju, bus tiesiog nuostabu!

Taigi jeigu ryt nieko nesate suplanavę 15val (o mano orų prognozės rodo, kad gali lyti, vadinasi, puikus planas – eiti į „Pasaką”:)), tai labai kviečiame atgužėti, kartu skaityti, kalbėtis, šį bei tą meistrauti, o po to – ir filmuką pažiūrėti.

Gražaus savaitgalio!