„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Ruduo.
2010 09 25

Kad ir kaip myliu Kaliforniją ir dažnai jos ilgiuosi, tačiau žinau, ko man ten be galo trūktų – metų laikų. Ir ypač rudens ir pavasario. Ir turbūt labiausiai rudens. Kol kas dar niekas mano gyvenime nenukonkuravo Bobų Vasaros. Ir todėl – kai prasideda spalvotų medžių, lietaus ir moliūgų metas…tiesiog kaifuoju.

Man gera sėdėti namuose, kai lyja lietus. Avint savo ryškiai žaliais guminiais bėgti į parduotuvę. Permirkti. Matyti, kaip vaikai taškosi balose. Su vaikais švęsti Halloween’ą. Važiuoti per Vėlines į kapines ir taip pajusti kažkokį kosminį ryšį su praeitimi. Pamatyti šaltuku apsitraukusią žolę.

Man gera atversti naują lapą rugsėjo pirmąją. Dievinu obuolių pyragą. Patinka Mokytojų diena. Ir patinka išsitraukti skraistes ir kitus šiltesnius rūbus.

Belgijoje nepaprastai gražus ruduo. Gražesnis už bet kurį kitą metų laiką. Augusto mokykloje bene didžiausia metų šventė yra Halloween’as.  Vilhelmo ir Mortos mokyklos Fancy Fair – irgi rudenį. Norėčiau ir Vaikystės Sodo tradicinės šventės rudenį, tačiau šiemet dar reikia įsibėgėti ir man, ir bendruomenei. O dar kai vakare su Gabrieliumi išsiverdame karštos arbatos vėstančiuose namuose ir įsijungiame filmą į langus barbenant lietui…

Todėl su džiaugsmu – kaip ir kasmet – žiūrėjau, ką galėsime pa(si)daryti namuose, kad pajustumėme tą dvasią. Tikiuosi, kad šiemet – per visus darbus ir keliones – pavyks neapleisti namų puošybos, moliūgų pjaustymo, moliūginių blynų kepimo ir smagaus ruošimosi šventėms šurmulio…

O šiandien…šiandien dar ir mūsų smulkiosios ir stambiosios motorikos raidos projekto dalyvės Luknės pirmasis gimtadienis. SVEI-KI-NA-ME!!! VALIOOOO!!! Ta proga surinksiu viską, ką Luknės mamytė rašė man į nežinią ir šiandien sudėsiu į tinklaraštį, o pirmojo gimtadienio aprašymo – jau susitarėme – lauksiu kitą savaitę.

Taigi siunčiame daugybę bučkių Luknei ir virtualų pyragą bei neabejojame, kad jos tėveliai – su jų kulinariniais gebėjimais – dar ne tokį šedevrą išraitė namuose!

O jums ar patinka ruduo?

Nuotraukos: Burleigh Falls by Rick Harris ir First Bday Cake by hfb