„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Ruduo ir teatras. Ir giveaway:)
2011 09 25

Dabar Lietuvoje – toks metų laikas, kai džiaugiuosi ne tik tuo, kad gyvename Lietuvoje, bet ir apskritai gyvenimu. Nieko nėra gražiau už lapų spalvą keičiančius medžius. Nieko nėra kvapniau už orą po lietaus. Nieko nėra komfortabiliau, kai nei per karšta, nei per šalta. Vat taip – apie 15-20 laipsnių – galėtų būti visą laiką. Be to, rudenį prasideda teatrų ir koncertų sezonas. Smaguva. Mes, kaip sakant, jau nusipirkę bilietus į keletą spektaklių, į kuriuos keliausime iki Naujųjų. Kultinis „Geltonų plytų kelias” (merginos vis dar dainuoja dainas nesustodamos…), tradicinis (net aš kasmet eidavau su tėvais!) „Spragtukas”…gėrių gėris!

Mano tėvai šį rudenį lepina vaikus teatru ir kinu. Praeitą savaitgalį keliavo į „Čipoliną”, o šį – į „Grufą”. „Grufas” – ir viena mylimiausių vaikų knygų. Neabejoju, kad merginoms labai patiks (šįkart iškeliavo tik merginos), nes praeitą savaitgalį visi vienas per kitą pasakojo Čipolino istoriją.

Pasidalinkite, kokie yra jūsų mėgiamiausi spektakliai (ir kokiame teatre) Vilniuje bei kur apskritai mėgstate keliauti su vaikais. Vieno iš komentarų autoriaus(-ės) lauks „Medinio arkliuko” įsteigtas prizas smulkiajai motorikai lavinti vis tamsėjančiais vakarais (kaip mane nervina, kad kiekvieną rytą vis tamsiau…brrr! Vakarai dar kol kas pusė bėdos, bet irgi jau vis tamsėja.) – varstomas sūris 🙂 Komentarą rašykite iki trečiadienio, rugsėjo 28d, 23:59val 😀

Kadangi šiandien ėjome laukti atvažiuojančio mano tėtės į lauką, pričiupau ir foto aparatą. Peržiūrėdama nuotraukas net žagtelėjau, kokia jau didelė mūsų Morta Sofija!