„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

RUBRIKA „DARBELIAI”.
2009 03 03

mortaputos

Ši rubrika skirta darbštiems tėveliams ir darželių auklėtojoms. Rubrikos atsakingoji – dviejų šaunių berniukų – Benedikto ir Vincento – mama Renata. Tačiau…kviečiame šią rubriką pildyti visus, kuriems įdomu dirbti su vaikais: jeigu darote įvairiausių darbelių, aprašykite procesą, nufotografuokite (labai smagu, kai nufotografuojamas ir procesas) ir…siųskite man: austeja.landsbergiene@gmail.com arba Renatai: renata.lukociute@gmail.com , ir mes pasistengsime, kad kuo greičiau jūsų darbelis atsidurtų „darbelių bibliotekoje”!

Su Renata stengsimės, kad bent jau kartą savaitėje rastumėte bloge vis naują darbelį, o kai jų susikaups devynios galybės (mes labai tikimės!) – rūšiuosime, kategorizuosime, kad būtų patogu ir lengva atrasti tai, ko ieškote (t.y., kokia tema norėtumėte darbelio).

Jeigu randate darbelį, kuris, manote, būtų įdomus ir kitiems tėveliams bei darželių auklėtojoms, brūkštelkite mums…manau, kad tai bus puiki erdvė šauniam ir turiningam bendradarbiavimui!

Taigi…laukiame jūsų darbelių, darysime darbelius mes ir…tikimės, kad greitai turėsime solidų darbelių su vaikais „banką”! Bendradarbiaukime!!!

Visus darbelius galite rasti štai ČIA.