„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Renkamės darželį – akivaizdu, bet neįtikėtina!
2009 08 16

332340827_04ecfd77ef

Aš vis randu, kur ir kaip prikibti prie ikimokyklinio ugdymo sistemos. Daugybę kartų pabrėžiau – ir dar daugiau pabrėšiu – kad daug visko puikaus yra ir Lietuvoje, ir ne Lietuvoje. TAČIAU…galima prie daug ko prikibti ne Lietuvoje ir daugiau prie ko prikibti Lietuvoje. Tam tikra prasme žvelgiu į tai kaip į savo misiją – atkreipti dėmesį į tai, ką galėtumėme keisti. Tačiau kokios gretos mūsų – tėvųų ir specialistų – kurie ne galvoja apie status quo, o apie jos gerinimą?

The Child Care Connection, agentūra Maryland valstijoje, atliko tyrimą ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Rezultatai: 75proc visų į darželius užrašančių tėvų ugdymo įstaigoje užduodami įvairius klausimus ir stebėdami veiklą praleido mažiau, nei valandą iki tol, kol užrašė savo vaiką. 11proc (ir kelios dešimtosios) užrašė savo vaiką telefonu 😀

Iš tiesų…kai kurie tėvai ilgiau renkasi mašiną, nei darželį savo vaikui 😀 Situacija: paskambinu, tarkim, į Mazda centrą ir sakau: „Žinote, važiuodama pro šalį pamačiau mašiną, internete radau jūsų telefoną. Tai va. Imu aš tą mašiną. Pirmadienį atvažiuosiu pasiimti.” Kiek esate taip pirkę mašiną?

Nuotrauka: Nixart „Chevick Concept Car”