„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Piešinys Benediktui…apie Jėzulį.
2010 01 07

Sausio penktą dieną išsikalbėjome su Morta, kad šiandien – Benedikto gimtadienis ir jam – ketveri metai. Mortai dabar ketvirtasis gimtadienis LABAI aktualus, nes ji vos ne kasdien klausia, kada jau tas jos gimtadienis, po galų galais! Taigi pasakiau, kad Benedikto gimtadienis ir paklausiau, gal ji norėtų jam ką nors nupiešti ir pasveikinti. Morta ėmėsi darbo…

Ir štai ateina pas mane su piešiniu. Pagalvojau, kad piešinyje karalius su karaliene.

Ir štai pasakoja Morta: čia – Marija. Čia – Zėzulio tėvelis. (aš žiūriu išvertus veizolus: kas tas Zėzulis???) Čia – Zėzulis krepšelyje.

O čia (ta rožinė, per patį vidurį) – žvaigždė. Mama, nagi žvaigždė, DIDELĖ žvaigždė švietė, kai Zėzulis gimė…tu ką, neprisimeni???

Aaaaaaaaaa…… 😀

Nustebino tai, kad Marija – su papukais. Kodėl? „Taigi kūdikėlį Zėzulį maitinti reikės!” Nesupratau, kas ten aplink Mariją…taigi skraistė! Taigi VISOS MOTERYS tada su tokiom skraistėm buvo! Marija didesnė, nes ji MAMA – dėl to jos ir karūna didesnė. Zėzulio tėtė labai geras, bet ne toks svarbus 🙂 Paklausiau, kodėl nesimato Marijos kojų. Pasirodo – ji BE kojų. Kodėl? Tu ką, mama, nežinai, kad kai mama gimdo, tai ji būna be kojų??? (čia tai jau aš pati virtau klaustuku, bet nesigilinau…nors pasakiau, kad vat aš vieną kitą vaiką pagimdžiau ir kaip ir su kojom…bet Morta tik atlaidžiai į mane pasižiūrėjo…žodžiu, pralaimėtas – net neprasidėjęs – mūšis :))

Jeigu įdomu, kas parašyta viršuje, tai ten parašyta, kad čia – labai svarbi Zėzulio istorija Benediktui 😀

Taigi – su ketvirtuoju gimtadieniu, Benediktai!

P.S. O Mortulei akivaizdžiai nemažą įspūdį padarė ir mūsų skaityta Biblija vaikams, ir istorijos, išgirstos mokykloje… Su Trim Karaliais ir jus visus!