„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Piešiam mamos darbą.
2009 11 27

P1120596[1]

Vakar Briuselyje vyko labai graži „Atvirlaiškių fabriko”  akcija. Kadangi apsirgome ir nenuėjome, tai piešėme namuose. Piešiniams idėją „pasigavau” iš piešinių konkurso, apie kurį visai neseniai rašiau tinklaraštyje: vaikai piešė mano darbą.

Kai vaikai nupiešė, paprašiau, kad papasakotų, ką nupiešė. Vilhelmo ir Mortos pasakojimus užrašiau (rašiau tiesiog tai, ką jie pasakojo), o Augustas savąjį užrašė pats.

1. Morta (3m10mėn): „Mes visi einam fotografuotis. Visi nori eiti fotografuotis. Mama laiko Gertrūdą ant piršto, nes Gertrūda gali užlipti. Kai mama pasako, mes einam į mokyklą, einam į dailę, einam į baseiną. Mama turi paimti svarbius popierius iš Mortos. Mama sako: saulele, neverk, mes tau nupirksim pieštukus. O čia yra tiltas. Gi ten vanduo, jie gali paskęsti. O ten pasislėpę begemotai. Čia ateis Kalėdų Senis, ir jis duos dovanų”.

Sakyčiau, visai nebloga istorija apie mano darbą, ar ne? 😀

 (Kairiausiai – Augustas, tada – aš (pasišiaušus tokia 🙂 ), man ant vienos rankos vieno piršto – Gertrūda; šalia su geltona suknele – Morta, šalia Mortos – Vilhelmas, o tas ilgas ruda apranga – Gabrielius. Tie du juodi brūkšniai – tiltas, o tie juodi taškeliai – pasislėpę begemotai. Tas vyno spalvos daiktas mėlynu objektyvu – foto aparatas 😀 )

Mortos

2. Vilhelmas (6m9mėn): „Mano mama mus moko. Ir vaikus šeštadieninėje mokykloje moko. Ji dar su kompiuteriu universitete daro savo darbus. Mama su mašina veža mus į mokyklą, į baseiną, į dailę, į karate, Augustą į dailę, futbolą, dar kažką. Dar mama daug dirba namuose. Ji dirba su kompiuteriu ir rašo žurnalui. Dar mano mama rašo knygas. Jau dvi parašė! Jeigu dar prisiminsiu, tada pasakysiu. Ai, nebeprisimenu. Pabaiga. Taškas.”

Vilhelmo

3. Augustas (8m8mėn): Mama moko vaikus mokykloje. Vienas vaikas rašo rašinį. Mama rašo disertaciją ir savo blogą. Ir mama moko mane groti pianinu. Ir moko mane pažinti natas. Mama dirba ULB ir tyrinėja vaikus.

Augusto

Visai įdomu bus šiuos piešinius išsaugoti ateičiai…