„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Pasaka su „Pasaka”. Šįkart – fėjos ir visokie kitokie minimukai!
2010 11 12
Šį šeštadienį, lapkričio 13 d. Kino teatre „Pasaka” įvyks jau trečiasis renginys visai šeimai „Savaitgalis su Pasaka”. Vieną kartą per menesį vykstančiose dirbtuvėlėse bei kino sensuose laukiami tėveliai su mažais vaikais, kurie mėgsta skaityti, kurti ir žiūrėti pasakas.
Visas skelbimas:
Kino teatras „Pasaka” kartu su edukologe Austėja Landsbergiene nuo šio rudens pradėjo naują renginių ciklą šeimoms, kuris jau spėjo sulaukti didelio dalyvių susidomėjimo ir tapo gražia kino teatro tradicija. Visą rudenį, kiekvieno mėnesio 2-ąjį šeštadienį kino teatre dirbtuvėlių dalyviai prisimena gražiausias pasaulio pasakas, skaito jas, ir išbando savo kūrybinius sugebėjimus gamindami žaislus – pasakų herojus, o po dirbtuvių visi kartu žiūri animacinius filmus.

„Labai džiaugiamės, kad renginys sulaukė susidomėjimo bei gausaus šeimų dalyvavimo bei renginio idėjos palaikymo. Ir toliau tęsime šią gražią tradiciją ir kviesime į renginius visą žiemą bei pavasarį” – teigia kino teatro „Pasaka” edukacinių projektų koordinatorė Agnė Adomėnė.

Šio šeštadienio renginio „Savaitgalis su Pasaka” tema – pasakos apie fėjas, o pasibaigus dirbtuvėlėms visi dalyviai bus pakvieti žiūrėti naujojo Luc Besson animacinio filmo “Artūras ir Baltazaro kerštas”. Dirbtuvėlių metu vaikai turės galimybę pasigaminti šio animacinio filmo herijus – minimukus. Renginio pradžia 12 val. kino teatro „Pasaka” Didžiojoje salėje.

Daugiau informacijos apie renginį www.kinopasaka.lt arba e.paštu pasaka@kinopasaka.lt
Labai noriu visus pakviesti, nes Vaikystės Sodo auklytės ir savanorės su atėjusiais pasineria į fantastinį pasakų pasaulį taip, kad ir vaikai, ir suaugę vieną šeštadienio pusdienį atpalaiduoja visas savo kūrybines galias! Iki pasimatymo!