„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Naujienos Belgijoje.
2009 09 15

2463826521_be396afb61

Na, šiaip tai nerašau apie Belgijos ir belgų naujienas, tačiau šios dvi – visai įdomios ir, manau, visai vertos dėmesio.

1. U.S. Open teniso čempionato trofėjus atiteko belgų tenisininkei Kim Clijsters. Ši 26 metų mama pirmą kartą iškovojo tokį apdovanojimą po 1980, kai jį buvo iškovojusi Evonne Cawley (Wimbledon’o turnyre). Labai gražią mamos ir jos vienerių metų dukrytės,  besidžiaugiančių kartu šiuo laimėjimu, nuotrauką, galite pamatyti štai čia. Iš tiesų tokios istorijos įkvepia, kad galima auginti vaikus ir…įveikti didžiausias viršukalnes!

2. Vakar greitajame traukinyje iš Paryžiaus į Briuselį gimė mergaitė. Toks įvykis – pirmasis Thalys istorijoje (nuo 1996 metų, kai kompanija įsisteigė). Vaikutį priėmė du gydytojai ir dvi seselės, kurie kaip tik važiavo traukiniu, kuris tuo metu skriejo 300km/val greičiu. Beje, su gimdyve keliavo dar du jos vaikai: dvejų ir trejų metų.Traukiniui sustojus Briuselyje, jų jau laukė greitosios pagalbos automobilis, kuris nugabeno sveikas gimdyvę ir mergaitę apžiūrai į Briuselio ligoninę. Gimimo proga teikiamos dovanos, tiesa? Thalys vadovas Olivier Poitrenaud padovanojo mergaitei…visą gyvenimą galimybe nemokamai keliauti Thalys!

Gyvenimas kupinas netikėtumų, kai juo daliniesi su vaikais!

Nuotrauka: Bruno Desclee 04.05.2008