„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

NAUJAS DARBELIŲ KONKURSAS: Lietuviais esame mes gimę!
2010 01 14

Šiandieninis Vincentulio darbelis priminė konkursą, kurį su Renata sutarėme paskelbti iki mūsų išvažiavimo slidinėti… Taigi – skubu skelbti darbelių, kuriems tikrai reikia pasitelkti daug išradingumo – konkursą.

Darbelių konkursas: Lietuviais esame mes gimę.

Darbeliai: Visa, kas susiję su mūsų tautiškumu, patriotiškumu.


Iš tiesų tautiniai darbeliai – ne juokas. Vienais metais su vaikais darėme trispalvę želė, kitais – kepėme Gedimino pilį (tik ne 3D, o 2D 😀 ), tačiau dažniausiai vis dėlto darydavome visokiausias vėliavėles.

Todėl ir gimė „Lietuviško darbelio” konkurso mintis: juk vasario 16-oji – nedarbo diena, todėl iš tiesų verta su vaiku minėti šią dieną, o juk nesinoti kasmet daryti vėliavų…

Ir, žinoma – kaip ir visuose konkursuose – bus bent keletas prizų!

Savo darbelius prašom siųsti mūsų nepakartojamajai darbelių koordinatorei Renatai adresu: renata.lukociute@gmail.com IKI VASARIO 16 DIENOS!!!

LAUKIAME!!!

P.S. Jeigu prisimenate, minėjome, kad Kalėdinio darbelio konkurso dalyviams įsteigsime dar keletą specialiųjų prizų… Ir štai neseniai konkursui buvo padovanotos knygelės, o mudvi su Renata prieš keletą dienų radome laiko drauge susėsti ir pakalbėti, kam norėtumėme įteikti specialiuosius prizus… Diskutavome, diskutavome ir nusprendėme, kad specialieji prizai keliauja:

1) Pauliuko auklytei, kuri atidavė kartu su Pauliuku laimėtą prizą Pauliukui

ir

2) Aistei, Aurimui ir Gretai bei jų mamytei, atsiuntusiems daug darbelių konkursui ir…nuolat juos siunčiantiems ne tik konkursams – „už aktyvų darbelių fondo pildymą”!

Jiems keliauja šie specialieji prizai:

Gero skaitymo ir tikimės, kad ir toliau aktyviai dalyvausite!