„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Nauja rubrika – DARBELIAI
2009 01 17

Kaip matau, jau susipažinote su nauja rubrika, skirta darbštiems tėveliams ir darželių auklėtojoms:) Rubrikos „atsakingoji” – irgi turbūt jau supratote – Benedikto (tik ką atšventusio savo trečiąjį gimtadienį) ir Vincento (tik ką atšventusio savo pusės metų gimtadienį) mamytė Renata:) Pasistengsime, kad bent jau kartą savaitėje rastumėte bloge vis naują darbelį, o kai jų susikaups devynios galybės (mes labai tikimės!) – rūšiuosime, kategorizuosime, kad būtų patogu ir lengva atrasti tai, ko ieškote (t.y., kokia tema norėtumėte darbelio).

Jeigu randate darbelį, kuris, manote, būtų įdomus ir kitiems tėveliams bei darželių auklėtojoms, brūkštelkite man į el paštą: galite net atsiųsti aprašymą ir iliustracijas, kaip darėte darbelį su vaiku. Manau, kad tai bus puiki erdvė šauniam ir turiningam bendradarbiavimui!

Tikiuosi, kad kitą savaitę darysite daug darbelių, o aš tuo metu su visa šeimyna…džiaugsiuosi Alpėmis. Išvažiuojame už pusantros valandos, tačiau norėjau atsisveikinti ir palinkėti geros savaitėlės:) Tiksliau, galbūt net dviejų, nes mes savaitę slidinėsime Italijoje (neblogas iššūkis, turint omeny, kad Mortai tik tuoj tuoj bus treji, o Gertrūdai – penki mėnesiai:)), o po to nepilną savaitėlę viešėsime pas draugus Šveicarijoje.

Pasiimu kompiuterį ir turiu viltį, kad prikaupsiu daug medžiagos, kuria galėsiu pasidalinti, nors pirmąją savaitę būsiu „ne ryšio zonoje”.

Iki susitikimo! (Enne, siųsiu Tau geras mintis ir lauksiu žinių…)