„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

MYLIU LIETUVĄ darbelių konkurso nugalėtojai – SVEIKINAME:)
2011 02 17

Visų pirma pasakysiu, kad darbelių su Renata laukėme iki pat šventinės dienos pabaigos. Ir neapsirikome – paskutinis darbelis atkeliavo likus kelioms valandoms iki konkurso pabaigos:)

Teisybę pasakius, daug lengviau, kai laimėtoją parenka random.org. Dabar gi ilgiausiai teko sukti galvą, kuriems darbininkėliams turėtų keliauti prizai. Ir vis dėlto nuspręsta buvo šitaip.

a) PIRMOSIOS VIETOS LAIMĖTOJUI: probiotikų (gerųjų bakterijų) BIFOVAL kietosios kapsulės suaugusiems (arba vaikams nuo 12 metų) – tam, kuriam rūpi vaiko patriotiškumas:) ir probiotikų (gerųjų bakterijų) BIFOVAL BABE braškių skonio kramtomosios tabletės vaikams (galima sutrintas duoti ir kūdikiams) – augančiam Lietuvos patriotui:) prizas

….KELIAUJA DARBELIO „GEDIMINO PILIS” autoriui AIRIDUI.

b) ANTROSIOS VIETOS LAIMĖTOJUI: probiotikų (gerųjų bakterijų) BIFOVAL BABE braškių skonio kramtomosios tabletės vaikams (galima sutrintas duoti ir kūdikiams) – augančiam patriotui:), o patriotiškajai mamytei arba tėveliui – BIOCELL veido kaukė

…KELIAUJA DARBELIO „KARŪNA” autorei DAURAI.

c) TREČIOSIOS VIETOS LAIMĖTOJUI: probiotikų (gerųjų bakterijų) BIFOVAL BABE milteliai kūdikiams (galima gerti ir vaikams su vandeniu, pienu ar sultimis).

…KELIAUJA  DARBELIO „TRISPALVĖ MEDELYJE” autoriams – Vilkyškių (Pagėgių savivaldybės, Tauragės apskrities) vaikų užimtumo kambario popamokinės grupės vaikams su socialine pedagoge Deimante.

Kadangi tai buvo ir pedagogės atsiųstas darbelis, tai jai keliauja ir ypatingas prizas pedagogei – OMEGA DEFEND žuvies taukų kapsulės. Labai noriu pasidžiaugti, kad atsirado bent viena pedagogė, kuri atsiuntė darbelį – AČIŪ IR VALIOOOOO:)

Na, bet tuo niekas nesibaigė, nes mums trijų prizininkų NEUŽTEKO :). Taigi dar nusprendėme duoti du ypatingus prizus:

GYTEI UŽ „BALTIJOS JŪRA” ir

MATUI UŽ „LIETUVOS GIMTADIENIUI”

Jiems keliauja OMEGA DEFEND žuvies taukų kapsulės.

Tikiuosi, kad visi šiandien bent pagalvojote apie tai, kokia ši diena. Šį įrašą iliustravau Vaikystės Sodo vaikučių darytu meilės Lietuvai žemėlapiu. Mes šventėme vakar: visi susirinkę pas Mažylius giedojome Lietuvos himną; Sodiečiai su Šnekučiais šoko polką: ir vieni, ir įtraukdami Mažylius; prisiminė dainą apie Lietuvos vėliavos spalvas; gamino vėliavas ir dar begalę darbelių, kurie priminė, kas mes esame ir kuo turime didžiuotis. Reikėjo pamatyti, kaip metinukai šoka polką: atrodo, ir juokas ima, ir ašaros kaupiasi!

Mudvi su Morta šiandien ėjome į spektaklį – A/CH teatras pristatė Maskvos E.Vachtangovo teatro gastroles „Moterų krantas” pagal Marlene Dietrich dainas.

Visų pirma, vienas iš mano šių metų pasižadėjimų – kad skirsiu laiko kiekvienam vaikui atskirai eidama su juo į pasimatymus. Šitas buvo pirmasis šiemet su Morta: važiavome, kalbėjomės, po to užėjome į parduotuvę išsirinkti skanėsto, juokavome ir ėjome į mašiną susikibusios už rankų. G-E-R-A. Jau nekalbant apie tai, kad aptarėme šokėjų sukneles 🙂

Visų antra, spektaklis buvo toks…siurrealistinis. Atrodė, kad jos taip lengvai šoka, jog tą gali kiekvienas. Iš tiesų norėjosi lipti ant scenos ir šokti. Šokti lygiai taip pat nepakartojamai, kai, atrodo, šokis pasako viską. Ir taip lengvai lengvai. Lyg kiekvienam būtų savaime suprantama ir aišku. Nerealus jausmas. Kaip ir tai, kad Lietuva – laisva. VIVAT LIETUVA!

O darbelių konkurso laimėtojų prašau susisiekti: su vilniečiais tarsimės, kaip geriausia būtų perduoti (arba kada jūs galėsite atvykti pasiimti), o su ne vilniečiais – kaip perduoti ar atsiųsti. Ačiū, kad dalyvaujate!