„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Mūsų šeimos stalo žaidimai. „Colourful Ottokar”.
2010 04 08

Amžius: Siūloma 3+. Aš sakyčiau, kad 2-5 metai. Lavina: smulkiąją motoriką, padeda išmokti spalvų pavadinimus, moko žaisti pagal taisykles ir iš tiesų moko kantrybės . Gamintojas: Selecta Spiel.

Šį žaidimą nusipirkome „blusų turguje”. Na, čia vis būna tokie turgūs, kai šeimos parduoda savo žaislus/išaugtus vaikų rūbelius/žaidimus ir pan. Taigi mokėjau tik 2eu. LOBIS!

Pirkau, nes jau „iš viršelio” pasirodė, kad žaidimas nebus sudėtingas ir – vyliausi – jį galės žaisti ir Gertrūda. Manau, kad tas 3+ yra rašoma, nes tie pusrutuliai, kuriuos reikia verti, yra nedideli. Todėl tiesiog kompanija apsidraudžia, jei koks nors žiogas sumanytų tuos pusrutuliukus susikišti į burną.

Taigi. Žaidimas – puikus Mortai (4m) ir Gertrūdai (20mėn). Morta žaidžia pagal visas taisykles: išsirenka, kokios spalvos karoliukus vers ant aštuonkojo kojos ir ridena kauliuką. Kai „iškrenta” ta spalva, užveria vieną karoliuką. Teisybę pasakius, jis gal net per lengvas Mortai, bet ji sako, kad patinka!

Getrūda pasideda prieš save dėžę su visais kitais karoliukais. Iškritus kokiai nors spalvai, prašau, kad paduotų vienos ar kitos spalvos pusrutulį. Kol kas dar susimaišo, tačiau, juk tai – procesas!

Žaidimas kokybiškas: detalės medinės, gražiai nudažytos. Visas žaidimas užtrunka apie 15min, todėl galima sudominti ir nekantrų vaiką, kuris pamažu pamažu taip ugdysis kantrybę ilgesnio susitelkimo reikalaujantiems žaidimams.

Kur įsigyti? Selecta Spielzeug Na, galima ieškoti ir kitur. Pavyzdžiui, blusų turguje 😀