„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Motinystės ir darbo derinimas Seimo nario akimis.
2010 03 19

Dabar žiniasklaidoje seku dr.E.Žiobienės skyrimo į vaiko teisių apsaugos kontrolieres straipsnius. Man patinka, ką skaitau apie šį žmogų. Ir štai prieš 15min žagtelėjau.

Kodėl? Ogi skaičiau DELFI straipsnį, kuriame –  Seimo nario,  Krikščionių partijos frakcijos nario Manto Varaškos „perlas”: jis pasidomėjo, kaip teisininkei, auginančiai dvi mažametes dukras, pavyks suderinti kontrolierės, kurios dėmesio tikisi daugybė vaikų, ir mamos pareigas.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Būčiau tolerantiška, jei jam būtų 80 metų. Na, gerai, ir jei 60. Bet 1979 gimimo???? Teisybę pasakius, nesuprantu. Tai yra netaktiška, nekultūringa ir visiškai absoliučiai ne XXI-amžiška. Ir dar. Įdomu, kaip jam pačiam pavyks suderinti tėvystę ir darbą:))))))))) Gal kada nors turėsiu progą paklausti 😀 Čia šiaip.

Bet juokingiausia (liūdniausia) yra tai, kad dabar visuose dokumentuose tik ir rašoma apie lygias galimybes, apie tai, kad moteris turi turėti lygiai tokias pačias galimybės dirbti mėgiamą darbą kaip ir vyras. Tačiau ko Seime klausia moters-kandidatės? Klausia ne norėdami išsiaiškinti/pasitikslinti, ar ji yra pakankamai kvalifikuota/motyvuota ir pan. dirbti šį darbą. Ne. Klausia, ar jai motinystė netrukdys dirbti!!! Įdomu, kodėl, pavyzdžiui, to niekas nepaklausė dabartinio Švietimo ministro: Gerbiamas kandidate, ar Jums, auginančiam du mažamečius vaikus, pavyks suderinti Lietuvos Švietimo ir mokslo ministro bei tėtės pareigas? Taip ir įsivaizduoju Steponavičiaus veido išraišką. Ir ne tik jo 😀 O Žiobienės to galima klausti rimtut rimtutėle veido išraiška. Nes „anuž” nesuderins 😀

Ir pagarba Žiobienei, kuri atsakė: „Vaikai turi du tėvus, jie dalinsis savo darbą“. SPAUDŽIU DEŠINĘ!!!