„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Micė, Acė ir Kumbacėlė kviečia vaikus į šeštadieninę mokyklėlę Briuselyje!
2009 09 28

P1100832

Micė, Acė ir Kumbacėlė

Kviečia vaikus į šeštadieninę mokyklėlę

BRIU-SE-LY-JE!!!

Mokyklėlė skirta 2.5-6 metų vaikams. Ką darysime? Šeštadieniais, nuo 9.30 iki 11.30, bendrausime lietuviškai: skaitysime knygeles, jas aptarsime;  mokysimės lietuviškų dainelių, pirštukų žaidimų, eilėraštukų; darysime darbelius ir kartu žaisime.

Kiekvieną šeštadienį bus vis kita tema: visų pirma tą temą aptarsime Katytės Kumbacelės Ryto Rate, po to ta tema skaitysime knygelę, darysime darbelį ir išmoksime dainelę (arba pirštukų žaidimą, arba eilėraštuką).

Kodėl teminis mokymas? Kad vaikams būtų įdomu, kad plėstųsi jų lietuvių kalbos žodynas, kad nuosekliai būtų pereinama nuo vienos veiklos prie kitos.

Mokyklėlė rudens semestrą duris atvers 10 šeštadienių: nuo spalio 10 dienos iki gruodžio 19 dienos. Gruodžio 12 dieną visus tėvelius pakviesime į Kalėdinį koncertą, kur galėsite grožėtis, kiek daug puikių dalykų išmoko Jūsų vaikutis!

Mokyklėlės mokestis – 90eu už 10 šeštadienių. Ši rinkliava leis pirkti priemones, žaidimus ir visa kita, ko reikia, kad būtų galima smagiai dirbti! Pinigėlius reikės pervesti į Belgijos Lietuvių Bendruomenės sąskaitą įrašant, kad pinigai pervedami už šeštadieninę mokyklėlę.

Registracija jau prasideda! REGISTRUOTIS GALIMA EL PAŠTU: austeja.landsbergiene@gmail.com VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

DĖL VIETOS IR KITAIS KLAUSIMAIS KREIPKITĖS austeja.landsbergiene@gmail.com

PIRMAS UŽSIĖMIMAS –  spalio 10 dieną.

Laukiame!

Ach, tiesa… Kas dirbs šeštadieninėje mokyklėlėje?  Ogi patys pačiausi šeštadieninių mokyklėlių ekspertai: Micė, Acė ir Kumbacėlė.

Prašome susipažinti:

Micė 😀

P1100830

Acė 😀

P1100828

Kumbacėlė 😀

P1100829

Gyvena ši trijulė paprasto miesto (Briuselio) paprastame rajone, (Woluwe-St.-Pierre) tačiau visai ne paprastame namelyje. Jų namelyje už durų tūno sraigė, skraido drugeliai, o naktimis šviečia žvaigždė (kad niekada niekas neišsigąstų!). Be to, yra keletas puikių langelių, pro kuriuos galima stebėti visą pasaulį!

P1100834

P1100837

Tačiau įdomiausi dalykai vyksta namelyje…

Su Mice vaikai skaitys: pasakas, linksmas ir liūdnesnes istorijas, apie kurias galima daug kalbėti plečiant savo žodyną, pasaulėžiūrą ir…auginant meilę knygoms!

Acė – nerimstanti darbštuolė. Jos rankose nuolat gimsta nuostabūs darbeliai! Paskaitę knygelę su Mice, vaikai darbuosis su Ace, kurdami pasakos personažus: kartais pagrindinius, o kartais ne tokius pagrindinius, tačiau tokius, kurie padeda gimti fantastiškiems darbeliams, galintiems papuošti senelių, draugų ir pačių darbininkėlių namus!

Katytė Kumbacėlė – mažoji smalsuolė: jai reikia su visais susipažinti, su visais pasilabinti, visiems plaukus papurrrrrrrrrenti. Nenuostabu, kad Kumbacėlė moka begalę pirštukų žaidimų, eilėraštukų ir dainelių, kuriomis netverrrrrria norrrrrrru pasidalinti! Taigi Kumbacėlė visus kvies dainuoti, deklamuoti ir šokti!

Dieną baigsime visi kartu žaisdami žaidimų aikštelėje, kad vaikai – po intensyvaus darbo – pakvėpuotų grynu oru ir pasilakstytų su tautiečiais! Vaikai (kai nelyja) bus pasiimami iš netoliese esančios žaidimų aikštelės. Jei lis – užsiimsime veikla viduje.

P1100840

LAU-KIA-ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!