„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Mamų (ir ne tik) šukuosenos:)
2010 01 27

 

Nežinau, kaip jūs, bet man plaukuosenos – nuolatinė problema. Ir spalva, ir ilgis. Ir lyg to būtų maža, dabar dar ir žilų plaukų atsirado. Nors man gražu. Rimtai. Aš apskritai…žaviuosi ketvirtuoju dešimtmečiu ir nė už ką nebenorėčiau būti mokykloje arba kokį bakalaurą studijuojanti! Bet apie ką aš čia…gi apie šukuosenas!

Mano mama labai puoselėjo mano plaukus: plovė juos visokiausiais nuovirais ir dar bala-žin-ką darė. O aš, pašėlęs vaikas, nuvažiavau į stovyklą ir nusirėžiau. Nagi nusibodo kasos, kurias vos ne prisėsti galėjau, ir mamos nenoras jas nukirpti… Mamai širdis plyšo, man skaudu buvo, kad jai skaudu, bet…kasų tai negailėjau. Tada ir nusprendžiau, kad mano dukros karpysis/auginsis/ir vėl karpysis kaip panorėjusios, ir man bus dzin. 😀 Bile jos patenkintos.

Morta pernai nusprendė, kad nenori šukuotis ir nori trumpų plaukų. Iš pradžių kasas patrumpinau aš, bet ji norėjo dar trumpesnių, tokių iki petukų. Lietuvoje nuėjome į kirpyklą, ir panelė nusikirpo taip, kaip norėjo. O jau laiminga buvo – be galo, be krašto!!!

Be to, pernai ir sesę apkirpo (nagi labai jau ją erzino pankiškai stovintys ilgi Gertrūdos plaukai. Ir, žinoma, dar labiau erzino visi tais plaukais besigrožintys 😀 Tai mergina išsprendė paprastai: kai aš nemačiau – sesę nukirpo. Gerai, kad viskas laimingai, juk pati vos trejų metų tebuvo…) ir vieną dieną dar pati sau gerą plaukų sruogą nusirėžė kirpyklą žaisdama:) Susitarėm, kad kitiems ir sau plaukų nekirps, o jei norės pati kirptis – keliausim į kirpyklą:) Kol kas susitarimą vykdo.

Bet kuriuo atveju – Morta žino daug geriau, ko ji nori, už mane. Nes aš vieną dieną noriu šviesių, o kitą – vėl tokių „kaip mano” plaukų…vieną dieną pusilgių, o kitą – jau ilgų (gerai, kad bent žinau, jog ne(be)noriu visai trumpų ir juodų :))

O apie tai parašyti paskatino šukuosenų paradas…gal jums – jei irgi esate tokia pasimetusi, kaip aš – padės?

„Trumpos” šukuosenos (nors – mano nuomone – čia daugiau pusilgių, nei trumpų šukuosenų)

„Pusilgės” šukuosenos (o čia – daugiau ilgų)

„Ilgos” šukuosenos

Tiesa, dar radau „šukuosena per minutę” 😀

Daug kas gražu…bet kartą man viena kirpėja pakuždėjo, kad dažniausiai tose nuotraukose – perukai, todėl taip ir atrodo. Ypač, jei šukuosenos trumpiems arba pusilgiams plaukams…kaip tik tokiems, į kokias aš žvalgausi! Ot…

Beje, kaip jūs stiprinat plaukus? Bet tik kaip nors lengvai ir mažai pastangų reikalaujančiai… Nes man toks įspūdis, kad plaukai ne auga, o tik krenta…ir stebiuosi, iš kur ten jų vis dar normaliai:)

Ir kad jau uždaviau vieną „ūkišką” klausimą, tai užduosiu ir antrą: kaip padarote, kad jautiena minkštutė būtų? Man tai tik befstrogenui pavyksta ją suminkštinti, o visa kita… Šiandien bandžiau švelnų jautienos kepsnį, bet ir vėl toks iš bėdos

Nuotrauka: bunchofpants „hair”