„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

LIETUVIŠKOS VAIVORYKŠTĖS VAIKŲ GYNIMO DIENAI:)
2009 06 10

 

Baigėsi Vaikų Gynimo dienai skirta akcija, kurios metu  kviečiau visus jungtis ir daryti trispalvę vaivorykštę. Džiaugiuosi, kad prisijungėte! Vis dar laukiu Jorio vaivorykštės, kuris turi visas priemones, bet laukia…saulėto vakaro. Kai tik toks ateis, iškart duosiu žinią, kad akcijos nuotraukas papildė ir Jorio vaivorykštė. O dabar pasigrožėkime jau sudalyvavusių vaikų vaivorykštėmis…tikrai nuostabu!!! Dar kartą LABAI LABAI JUMS AČIŪ!!! Ačiū dalyviams ir…ačiū tėveliams, kurie nusprendė paskirti dalį savo laiko šiam projektui. Aukime kartu!!!

Apie patį procesą Belgijoje jau pasakojau, o štai ir galutinis rezultatas:

 

 

Tinklaraščio „etatinio” darbininkėlio Benedikto ir jo brolelio Vincento (iš Vilniaus) vaivorykštė. Kaip matote, Benediktui vis dar patinka „drugeliai” 😀 :

 

 

 

 

O štai Guodos iš pajūrio vaivorykštė:) Tiesa, Guoda keliavo į Jūrų Muziejų, todėl vienas bandymas piešti vaivorykštę…baigėsi įvairiausių jūros gyvūnų piešimu!!!

 

 

 

Prisijungė ir Upė iš Ženevos. Mažoji dailininkė, sakė, vaivorykštės spalvomis ne tik popieriaus lapą, bet ir visus namus išmargino, o išmarginusi saldžiai užmigo (Upei – 1m4mėn):

 

 

O štai čia – originalumu ir komandinio darbo pavyzdžiu sužavėjusi merginų grupelė. Tiesa, ne vien merginų – Tomas, sakė, akylai stebėjo, ar dirbama taip, kaip turėtų būti dirbama 😀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotrauka: rubberpaw „Hanging International Flags”