„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Kviečiu kuo dažniau SPAUSTI ir PADĖTI vaikui iš skurstančios šeimos!
2009 11 20

330260754_5c8ebafd1b

Šią akimirką, kai rašau šį įrašą, aš ir mano tinklaraščio lankytojai esame surinkę 10 centų 😀 dovanoms skurstantiems vaikams pirkti. (Tiesa, vieną kartą spaudžiau aš, o kitą – Agnė, kuri padėjo banerį įdėti į tinklaraštį). Ką noriu tuo pasakyti? Tinklaraščio dešinėje, virš kategorijų, yra naujas „baneris”, ant kurio parašyta RENKU PINIGUS VAIKŲ DOVANĖLĖMS – PRISIDĖK NEATVERDAMAS PINIGINĖS. Taip, taip – neatverdamas. Jums reikia tik paspausti ant baneriuko, ir vaikas iš skurstančios šeimos gaus 5 centus! Kuo daugiau skaitytojų paspaus, tuo daugiau pinigėlių paaukosime… Tiesa, iš vieno IP adreso galima spausti kartą per VALANDĄ 😀

Kaip šis baneris atsidūrė tinklaraštyje? Ogi prieš dvi dienas gavau Evelinos, projektų vadovės iš „Publicum Media”, laiškelį:

Labas vakaras, Austėja,

Norėčiau pakviesti Tave prisijungti prie kalėdinės socialinės akcijos vaikams “Padovanok Kalėdų stebuklą”. Akcijos tikslas yra padovanoti vaikams iš skurstančių šeimų kalėdinių dovanėlių ir taip nors šiek tiek prisidėti prie šventiškos nuotaikos sukūrimo. Akcijos iniciatorius – parduotuvių tinklas  “Iki”, socialinis partneris – “Maisto bankas”.

Tavo indėlis į šią akciją būtų labai paprastas – įsidėti akcijai skirtą banerį į savo blogą ir skatinti lankytojus jį spausti (banerio paveiksliuką prisegu). Už kiekvieną paspaudimą “Iki” duos tam tikrą centų sumą, kuri bus skirta konkrečiam daiktui nupirkti. Taip “Iki” nori ne tiesiog paaukoti pinigų ar žaislų, bet į socialinę akciją įtraukti kuo daugiau žmonių.

Vaikučiai, kuriems bus skirtos dovanos, bus pasiekiami pagal “Maisto banko” turimą skurstančių šeimų duomenų bazę. Kokiai dovanai bus renkami pinigai, galėsi nuspręsti pats. Numatomos tokios kategorijos kaip lėlės, dėlionės, knygos, kamuoliai, meškiukai. Blogo lankytojas, paspaudęs ant banerio, bus nuvedamas į akcijos svetainę, kurioje bus rodoma, kurių blogų lankytojai surinko daugiausiai pinigų bei kiek kokių dovanų bus nupirkta už juos.

Pati akcija, kaip ir jai skirtas interneto puslapis www.kaledustebuklas.lt <http://www.kaledustebuklas.lt> , startuoja jau rytoj ir tęsis iki gruodžio pabaigos.

Gruodžio 1 d. prasidės nacionalinė komunikacijos kampanija, o pati socialinė akcija persikels ir į “Iki” parduotuves, kuriose pirkėjai galės patys nupirkti žaisliukų vaikams.

Štai taip ir pradėjau dalyvauti dar vienoje Kalėdinėje akcijoje. Raginu visus jus aktyviai spausti, kad surinktumėme kuo daugiau pinigėlių vaikučiams…

AČIŪ, KAD DALYVAUJATE!!!

Nuotrauka: Kekka „Sine and some Christmas gifts”