„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
Sąmoningo kvėpavimo kortelės vaikams
„Vaikystės sodas“
Pasinaudokite specialiu pasiūlymu - kortelės ir vebinaras dabar 50% pigiau - tik 39 Eur.
Pasinaudokite specialiu pasiūlymu - kortelės ir vebinaras dabar 50% pigiau - tik 39 Eur.

Vaikai dažnai patiria labai stiprių emocijų. Jos užplūsta tarsi didelės bangos ir vaikams patiems nusiraminti tame audringame jausmų pasaulyje tampa sunku.

Sąmoningas kvėpavimas padeda vaikams atsipalaiduoti, išmokti klausytis, sutelkti dėmesį. Jis moko nusiraminti, kai užvaldo pyktis, nerimas, išgąstis ar susierzinimas. Po jo net miegas būna saldesnis.

30 dailiai iliustruotų kortelių su aiškiais kvėpavimo pratimų aprašymais padės vaikams lengvai ir žaismingai išmokti šio naudingo įgūdžio. Korteles naudoti labai paprasta – tiesiog pasirinkite patinkančią, perskaitykite aprašymą, giliai kvėpuokite ir stebėkite, kaip grįžta ramuma.

Padovanokite kokybišką laiką drauge!

Tai – puiki dovana jums ir jūsų vaikams, seneliams ir anūkams, draugams ir artimiesiems, auginantiems ikimokyklinukus ar pradinukus – visiems, kam svarbu išmokyti vaikus naudingų įgūdžių bei prasmingai ir žaismingai leisti su jais laiką.

Įsigiję šias kvėpavimo korteles, galėsite peržiūrėti ir dr. Austėjos Landsbergienės vebinarą apie sąmoningo kvėpavimo naudą bei jo taikymo būdus.