„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Kur švęsite Kūčias/Kalėdas ir…dovana Nr.3
2011 12 22

Iki Kalėdų – vos kelios dienos. Šeštadienį net ėmė snigti – tarsi kažkas norėtų pasakyti, kad Kalėdos tikrai artėja. Kaip tik šeštadienį pagalvojau, kodėl mes organizuojame vakarėlius prieš Kalėdas? Kodėl ne prieš Jonines? Velykas? Užgavėnes? Ne, visi užsisuka į begalinį eglučių-žiburėlių-vakarėlių ratą būtent prieš Kalėdas. Įdomu. Food for thought, taip sakant.

Nors Adventas jau į pabaigą, norėjau pasidalinti dar vienu rastu smagiu Advento kalendoriumi. Ten jau vieno guminuko neįdėsi, ar ne?

Kur jūs važiuosite per šventes? Ar atostogausite? Ir apskritai, kur ir kaip švenčiate Kalėdas? Labai norėčiau išgirsti asmeninių istorijų… O vienos istorijos autorės laukia paskutinis Kalėdinis prizas:

Tai – jau trečiasis L’Occitane prizas Austėjos blogo skaitytojui/komentatoriui. Šįkart – Delice des Fleurs tualetinis vanduo (75ml). 

 

2011 m. Kalėdos būtų spalvingos ir kvapnios, L’Occitane sėmėsi įkvėpimo iš išskirtinių Provanso delikatesų: cukruotų rožių, žibuoklių žiedlapių, klementinų bei citrinų ir sukūrė šventinę, riboto kiekio kolekciją kūnui ir namams. Dvi kvapiosios kolekcijos „Delice des fleurs“ ir „Delice des fruits“ skleidžia gardžius aromatus, primenančius Provanso saldainių fabrikėlius.

Pasakojimų/komentarų laukiu iki penktadienio, gruodžio 23d., VIDURDIENIO 🙂 

Kai paskelbsiu laimėtoją, rašykite man, pranešiu, kaip susisiekti su prizo steigėju ir atsiimti prizą.

Mes Kūčias švenčiame kaip didžiojo tautų kraustymosi dalyviai: juk reikia aplankyti net tris vietas! Ir visi nori, kad pas juos bent trumpam užvažiuotumėme. Taigi susipakuojame vaikus, dovanas ir…keliaujame. Kalėdos – ypatinga diena, nes Kalėdų dieną yra gimusi mano mama. Tai man Kalėdos visada asocijuojasi su kalakutu (mano tėtės keptu), išpuoštais namais (mano mama labai rimtai žiūri į šitą reikalą, ir  kiekvienas namų kampas byloja: Kalėdos!) ir šurmuliu. Šiemet iš Olandijos Kalėdoms grįžta ir mano sesė, kurios labai pasiilgau. Žodžiu, bus Kalėdos.