„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

KONKURSAS: Kuriu literatūrinį personažą.
2009 12 20

Prieš porą savaičių gavau laišką, į kurį tik šiandien prisiruošiau atrašyti. Laiškas buvo rašytas p. J.Čepauskienės „Gudragalvio” bendrovės vardu. „Gudragalvio” nuorodą esu įsidėjusi, o ir netiesiogiai su „Gudragalviu” jau esu bendravusi ne vieną kartą: dar dirbdama AISV’e užsisakiau iš ten priemonių, kurių anksčiau Lietuvoje nė su žiburiu nebūdavo įmanoma rasti…

p.Čepauskienė pasiūlė dalyvauti konkurse ir paprašė „Gudragalvio” svetainei parašyti straipsnelį apie „veiklą šeštadieninėje mokyklėlėje bei švietėjiško darbo interneto svetainėje patirtį”.

Malonu, kad žmonės pastebi, kad nori bendradarbiauti. Man smagiausia – kad Lietuvoje vykdoma švietėjiška veikla ir vis daugiau žmonių supranta buvimo KARTU SU VAIKU svarbą!

Straipsnelį, žinoma, rašysiu, o dabar pristatau „Gudragalvio” konkursą, kuriame raginu DALYVAUTI (a) prasidėjo atostogos, tai vis vien reikės kūrybingai leisti laiką KARTU SU VAIKU ir b) skaitysite knygas (juk atostogos be knygų – netikros atostogos!) ir c) konkursas – puikus būdas leisti vaizduotei išskleisti sparnus, kai už lango -18C ir neišbūsi lauke visą dieną 😀 ) :

Nuotykiai, pažinimo džiaugsmas, mėgiami herojai – tai knygų pasaulis, kuris magiška jėga traukia skaitytoją. Skaitytojas nejučia tampa kūrėju: vaizduotė įmantriai tapo nežinomus miestus, laivų bures, nepažįstamiems veidams suteikia mielus bruožus… Skaito ir kuria.

Jaunieji skaitytojai, dalyvaudami konkurse galite įrodyti, jog turite lakią vaizduotę. Prisiminę skaitytą kūrinį pasiūkite, suklijuokite, išlankstykite, nuvelkite mėgstamą knygos herojų. Jūs lyg burtininkai savo rankomis atgaivinkite personažą ir palydėkite į konkursą. Gudragalvis su džiaugsmu sutiks mielus svetelius, atvykusius iš įvairiausių knygų!

Konkursui pateikti:

  1. Literatūrinį personažą, padarytą bent iš dalies naudojant  Gudragalvio platinamas medžiagas kūrybai.
  2. Rašinėlį – literatūrinį portretą (literatūros kūrinio veikėjo charakteris ir išvaizda).

Konkurso dalyviai: 5 – 12 metų vaikai bei jų pagalbininkai (mokytojai, tėveliai, seneliai…)

Reikalavimai:

–          nurodyti pasirinkto grožinės literatūros kūrinio autorių ir pavadinimą (konkursui rinktis autorinį kūrinį, o ne liaudies ar gerai žinomą literatūrinę pasaką),

–     atsiųsti darbo originalą adresu – Respublikos g. 20-14, LT-89224 Mažeikiai,

Data: darbų lauksime nuo 2009 m. lapkričio 2 d. iki 2010 m. sausio 15 d.

Rezultatas:

–          bus apdovanoti 10 geriausių darbų autoriai, iš jų trys pagrindiniai nugalėtojai gaus po 100 Lt vertės kuponą Gudragalvio priemonėms įsigyti,

–          konkurso nugalėtojai bus pakviesti  ir apdovanoti baigiamajame renginyje, kuris vyks Vilniaus knygų mugės 2010 metu! Ten pat eksponuosime ir geriausiai sukurtus literatūrinius personažus.

Gudragalvis linki sėkmės knygų bičiuliams ir nekantriai laukia darbelių!

Išsami informacija apie konkursą svetainėje www.gudragalvis.lt