„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

KONKURSAS: Darbelis Mamai. Darbelis Tėtei. Matematinis darbelis ir…ŽIRAFOS :)
2010 04 08

Štai ir laikas paskelbti naują konkursą. Kadangi grėsmingai artėja Mamos diena, o po jos – nespėjus nė apsižvelgyti – atlekia ir Tėtės diena, tai, žinoma, geriausias konkursas: ką galime padovanoti Mamai ir Tėtei? Į kokį darbelį galima sudėti šypseną, juoką ir tą besąlygišką meilę, kurią vaikai jaučia savo tėvams…kad ir kokie jie būtų!

Iš tiesų juk šios dienos – nepaprastai gražios ir nepaprastai prasmingos. Su savo vaikeliu galbūt darysite kažką močiutei ir/arba seneliui ir norėsite tuo pasidalinti…

Darbelius siųskite iki birželio 6 dienos adresu: renata.lukociute@gmail.com

Žinoma, kaip ir visada, dalyvių lauks prizai!

Ir dar. Pradedame vieną nešventinį darbelio konkursą. Tai – MATEMATINIO DARBELIO KONKURSAS. Siųskite visus darbelius, kurie padeda vaikams vienaip ar kitaip susipažinti su matematika ir jos principais! Neįsivaizduojate, kokie tai darbeliai?

Pavyzdys Nr.1

Pavyzdys Nr.2

Pavyzdys Nr.3

Manau, dabar puikiai įsivaizduojate!

Šiam konkursui darbelius siųskite iki birželio 12 dienos adresu: renata.lukociute@gmail.com

Šio konkurso prizas – Sam Ed Brown knygelė „Viens, du, trys…Matematikos užduotys mažiesiems”.

Ir tai…dar ne viskas!

Renata su savo berniukais jau nusiuntė ne vieną žirafą…žirafų konkursui :) Žodžiu, susilažino du draugai ir žiūri, kuris laimės :)Konkursas vadinasi – MILIJONAS ŽIRAFŲ. Tai va. Mes su Renata pasitarėme ir sugalvojome, kad…norėtumėmė paraginti ir Jus dalyvauti šiame konkurse! Žirafas galima siųsti iki Naujųjų Metų. Kai siųsite žirafą konkurso organizatoriui, nepamirškite nuotraukų ir aprašymo atsiųsti ir mums – tam, kas daugiausiai išsiųs (ir mums atsiųs :D ) žirafų, skirsime ypatingą prizą!!!

Nuotrauka: „Green Heart” Carbon NYC