„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Įkvepiančios nuotraukos…
2010 06 15

Vasara. Jūra. Bangos. Atostogos. Gera knyga. Atsipalaidavimas. Meilė…Toliau jau kurkite patys 😀 Kai pamačiau Clark Little nuotraukas, tai minčių seka buvo būtent tokia!

Nuotraukas galite pažiūrėti jo tinklalapyje (jos nuolat keičiasi viršuje, tai tiesiog žiūrėkite!) arba štai šiame tinklaraštyje. Įsvaizduojate, aš net negaliu išsirinkti, kuri man labiausiai patinka! Plėšiausi tarp tos, kurią įdėjau įrašo pradžioje (na, ji man tokia veržli, rūsti, galinga…ir nepaprastai stulbinančiai rami….dzen tokia) Bet tikriausiai…labiausiai iš matytų patinka štai ši – man ji asocijuojasi su saugia vieta, kurią mintyse vis siūlo rasti psichologai… Toks tunelis į Rojų Žemėje 😀 Hmmm, tikrai šita!

Ir prisiminiau prieš kelias dienas gautą laišką, kurį šiandien atsiuntė ir mano mama. Visai tinka prie šių nuotraukų – ir ypač, kai žinau, kad dauguma mano skaitytojų – moterys!

Dievas neduoda Jums žmonių, kurių jūs norite, Jis duoda jums žmones, kurių Jums REIKIA – padėti, įskaudinti, palikti, mylėti ir padaryti Jus tokia, kokia Jums buvo skirta būti.  Viešpatie, Moteris, skaitanti šiuos žodžius, yra graži,  elegantiška, ir stipri. Padėk jai pilnai gyventi savo gyvenimą. Skatink ją ir padėk pranokti kitų lūkesčius. Padėk jai  švytėti tamsiausiose vietose, kur neįmanoma mylėti. Apsaugok ją  visada, pakylėk ją, kai jai labiausiai Tavęs reikia…

Šiandien – Okupacijos ir genocido diena. Tenepatiriam to daugiau nei mes, nei mūsų vaikai, nei anūkai… Ir tegul ilsisi ir gyvena tai patyrę ramybėje… Kai matau, koks pasaulis yra nepaprastai gražus, tai kažkaip keistai dera visa ta jame esanti kančia ir neteisybė. Bet – kaip daug kur jau rašyta – be pastarųjų ar iš tiesų gebėtumėme pamatytumėme ir įvertintumėme pirmuosius?