„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

ĮDOMU. 2009/03/10
2009 03 10

 

Turiu pasakyti, kad iš esmės nežinau, ar tikiu horoskopais, asmenybių testais ir visais kitais dalykais, kurie žmones bando dėlioti į dėžutes. Visų pirma, jaučiuosi ganėtinai vienintelė ir nepakartojama (hmmm….), kad būtų galima įsprausti mane (ar bet ką kitą) į „liūto”, „gyvatės” ar ISTJ tipo rėmus. Gal todėl visą gyvenimą labai džiaugiausi, kad esu gimusi liūto ir mergelės ženklų sandūroje: sakiau, kad esu sfinksas, o horoskopas – jei pakliiūdavo po ranka – pasiskaitydavau ir „tikėdavau” tuo, kuriam būdavo pranašaujama geresnė diena/savaitė/metai.

Iš kitos pusės…vis vien smalsu, todėl ir mėgstu paskaityti, ir tų testų atlikti:)

1999 metais Gabrieliaus draugas „užkrėtė” mus viena tipų klasifikacija. Nepatikėsite — „surūšiavome” visus iki vieno giminaičius ir draugus:))) Ir iš tiesų buvo nepaprastai įdomu, nes tai buvo kažkas, kas gan tiko:) Šiandien gavau Ievos laišką, kuriame buvo nuoroda į šį testą – tik jau dabar išverstą (mes tada darėme rusų kalba ir šį tą rankiojomės angliškai internete). Pasidariau šį TESTĄ ir ką gi…visai neblogai, sakyčiau.  Kaip bebūtų, per 10 metų, pasirodo, nepasikeičiau…Žodžiu, visai neblogas asmenybės tipų testas pagal Myers-Briggs Type Indicator.

Matyt, ši savaitė jau tokia, nes Agnė atsiuntė kitą tipologiją – pagal gimimo valandą. Tai, kad gimimo valanda yra svarbi astrologijoje, sužinojau jau seniai – kai mama darė mano asmeninį horoskopą. Po to kartą Gabrieliaus tėtė susitarė, kad mus pakonsultuos garsioji Palmy(i?)ra, kuri irgi klausė, kada gimę ir, aš, ir Gabrielius. Žodžiu, paskaičiau pagal vaikų gimimo valandas ir…pagalvojau, kad ir čia – nemažai tiesos.

Na, bet kuriuo atveju manau, kad tokie pasiskaitymai nekenkia: taip gilinamės į save, į aplinkinius (aš – kai nesu linkusi analizuoti jausmų – tai tokius „pratimus” manau esant visai naudingais).

Grįžtant prie „faktų”. Turbūt nemažai moterų po gimdymo jaudinasi dėl svorio. Vienos jau vos ne gimdymo namuose būna it gazelės (ot, būna tokių!), o kitoms reikia…laiko:) Beje, apskritai jau nemažai metų žinau apie Kūno Masės Indeksą, tačiau visada skaičiuodavau jį su skaičiuotuvu. Buvo smagu aptikti nuorodą, kur viskas paskaičiuojama – reikia tik įvesti duomenis. Ką domina – kūno masės indekso skaičiuoklė.

Nuotrauka: horoscope