„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

„I love hookers” ir kiti vaikų perliukai:)
2009 03 16

 

Kai vaikščiojome po Amsterdamą, nusipirkau stalo kalendorių: MOMS. Funny and true tales of motherhood. Kalendorius buvo labai nukainuotas – visgi juk jau buvo kovo pirmoji – todėl pasičiupau jį tik už 3eu. Kiekvieną dieną yra citata apie motinystę, vaikų kalbos perliukai ir pan. Šiandien būtent toks ir buvo:As Sierra helped her five-year-old son Jackson get dressed for kindergarten, he asked,„Do these pants have hooks or buttons?” She said, „Hooks. Why?” He replied, „I love hookers.

😀

Kai Siera padėjo savo penkiamečiui sūnui ryte apsirengti į darželį, šis paklausė: „Ar šios kelnės su sagomis ar su kabliuku (hook)?” Mama atsakė: „Su kabliuku. Kodėl klausi?”. Sūnus atsakė: „Man patinka „kabliukinės” . (hookers).

Nebūtų taip juokinga, jei hookers nebūtų žodis, vartojamas laisvo elgesio moterims, t.y. protitutėms, apibūdinti:D

Beje, mūsų Augustas – viens prie vieno, kaip sakant. Jeigu pamato, kad kelnės su saga – vengia jų kaip velnias kryžiaus ir patinka jam tik „kabliukinės”! Iš pradžių dar kažkaip vis pagalvodavau, kad juk reikia vaikui išmokti segti sagas. Bet po to pagalvojau – jis juk MOKA, jam paprasčiausiai NEPATINKA. Ai, ir kažkaip atsipalaidavau… Dabar turi visokiausių: ir su sagom, ir su kabliukais. Jeigu nebūna išplautų su kabliukais, velkasi su sagom, tačiau…nebėra karo, kuris buvo, kai jam atrodė, kad mes jį verčiam vilktis kelnes su sagom.

Žodžiu, ryte smagiai nusijuokiau, o per pietus Gabrielius parodė dar vieną paveiksliuką panašia tema:

 

Ant paveiksliuko užrašyta: Kai užaugsiu, noriu būti kaip mamytė 😀

Kitą dieną mergytė atneša mamos laišką: „Gerbiamoji ponia Devis, noriu paaiškinti, kas pavaizduota mano dukros piešinyje.Tai NE AŠ,  šokanti striptizą aplink stulpą! Aš dirbu statybinių medžiagų parduotuvėje ir papasakojau dukrai, kiek pinigų mes uždirbome, parduodami sniego kastuvus sniego audros metu. Piešinyje aš parduodu KASTUVĄ!”

😀

Ech, tie vaikai! Ir…ech, tie suaugusieji – ko tik neprisigalvoja, kai vaikai pasako ar nupiešia tokius vaikiškus, gražius dalykėlius:)