„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Gražūs kambariai vaikams.
2010 03 16

 

Kai gaunu įdomių minčių, kaip būtų galima dekoruoti/įrengti vaikų kambarius, visada peržiūriu. Ne todėl, kad darysiu taip (dažniausiai nedarau 🙂 ), bet todėl, kad – kažką vaikų kambariuose darydama – dažnai prisimenu kokią nors įstrigusią praktišką ir naudingą mintį. O gal tiesiog kažką gražaus…arba pritaikomo.

Kadangi man visai patiko, tai dalinuosi ir su jumis (tik siūlau perskaityti ir aprašus, nes ne visada iškart aišku iš nuotraukos, ką ten norėta parodyti):

Idėjos mažo vaiko kambariui

Idėjos kambariui, kurį vaikai turi dalintis

Man, pavyzdžiui, patiko mintis padaryti vieną sieną tarsi lentą. Patiko ir širma, kuria padalintos miegojimo ir aktyvios zonos. Kadangi tarp manęs ir sesės – beveik vienuolikos metų skirtumas, mūsų mama taip buvo padalinusi mūsų kambarį (kambarys buvo didelis, Vilniaus Senamiestyje, 24kv/m, tačiau…vienas iš dviejų, kuriuos turėjo mūsų šeima ir kuriuose abi su sese užaugome) knygų lentynomis: viena lentyna buvo atsukta į mano pusę, o kita – į sesės. O ant tos lentynos nugaros galėjome klijuoti nuotraukas, plakatus ir t.t. ir pan. Iš tiesų jautėsi, kad kiekviena turime savo erdvę!

Nuotrauka: otrasventanas