„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

GERTRŪDA VAIKŠTO!!!
2009 10 03

IMG_2170

Šiandien švenčiame Gertrūdos pradėjimo vaikščioti „savaitines” 😀 Praeitą sekmadienį lankėmės pas Viltarės šeimyną – uždarėme grilinimo sezoną. Ir štai jų kieme Gertrūda…nuėjo.

Ne nuo taško A iki taško B. Bet tiesiog nuėjo. Nes norėjo eiti. Ir taip keletą kartų. Ir tai buvo jos 14 mėnesiadieno IŠVAKARĖS. Iš tiesų neįtikėtina – Gertrūda labai, LABAI daug dalykų pradėjo daryti būtent 27 – savo mėnesiadienio išvakarių – dieną!!!

Štai taip nuo sekmadienio Gertrūda ėmė ir pradėjo vaikščioti. Lygiai 14 mėnesių. Gertrūdėlė ir pati labai džiaugėsi: paeina, paploja sau, toliau eina. Ir dar juokiasi ir krykščia. Žodžiu, suprato, kad vis dėlto vaikščiojimas – reikalas neblogas.

Gražu buvo žiūrėti ir kaip Augustas džiaugiasi. Vilhelmas džiaugėsi, tačiau, na, ne stebuklas. Morta…vidutiniškai patenkinta, nes „suvertikalėjusi” Gertrūda pradėjo dar labiau kėsintis į jos „teritoriją”: pavyzdžiui, lėlių vežimėlius 😀 O Augustas tai visiems pasakojo, kad tai – FANTASTIKA, plojo Gertrūdai, vaidino, kad bėga nuo jos, kad ji vytųsi ir t.t. ir pan…labai miela buvo žiūrėti į jo nuoširdų džiugesį!

Štai taip ir pradėjo mūsų mažoji kruopikė vaikščioti. Vėliausiai iš visų vaikų, nes, anot Augusto, yra atsipūtusi belgė 😀 O, kaip sakant, kur čia nuskubėsi???

httpv://www.youtube.com/watch?v=rCChBrilyXs