„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Gebėjimų mokyklos…išsamiausiai:)
2009 12 24

Taigi prisiruošiau aprašyti Gebėjimų mokyklas nuo…iki – ta prasme, viską, ką norėjau apie jas pasakyti. Jau anksčiau minėjau, kad straipsnis buvo išspausdintas „Veido” žurnale, tačiau dėl vietos stokos – ne visas. „Delfyje” spausdinamas visas tekstas ir – turiu pasakyti – susidomėjusi perskaičiau ir komentarus: įdomu, ką žmonės mano apie tokias mokyklas.

Turiu pasakyti, kad nustebau: ir apie Gebėjimų mokyklas, ir apie Lauko darželius lietuviai yra geresnės nuomonės, nei aš maniau!!! Super!!!

Be to, parašė man ir viena mano buvusi profesorė, kuri pasakė, kad tai – gera idėja ir paprašė šaltinių bei kontaktų, nes galbūt atsiras norinčių šias idėjas taikyti ir Lietuvoje… Tik vat juk šaltiniai – mano galvoje, nes viską susirankiojau kalbėdama su direktoriumi, mokytojais ir tėvais bei perskaičiusi vos keletą straipsnių. Tačiau manau, kad tas asmeninis patyrimas (juk į šią mokyklą jau eina ir antras mano švediškas „brolis”!) yra nepaprastai svarbus, leidęs man susidaryti labai išsamų vaizdą apie šias mokyklas…

Nuotrauka: foreversouls „1st Day Of School”