„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Eurovizija 2009.
2009 05 10

 

Ką daro žmonės sekmadienį? Na, vieni serga…pavyzdžiui, mūsų namuose tokių – trys. Augustas išsitraukė termometrą, ir aš jo klausiu: ką rodo? Sako: 39.9 – čia daug??? Kaip čia pasakius… Tuo metu Vilhelmui rodė TIK 38.8, o Gertrūdai buvom „numušę” nuo 39.2 😀 Tai, sakyčiau, namuose daugiausia…

Taigi vaikams snaudžiant sofose kažkaip užkliuvo akis už vieno pranešimo apie Lietuvos Eurovizijos atstovą. Aš buvau dainos negirdėjusi. Paklausėm. Na, žiūrėsim, kaip mūsų atstovui pasiseks Eurovizijoje. Sėkmės jam!

Tada Gabrielius papasakojo apie Google sudarytą eurovizijos prognozę. Hmmm…įdomu. Pasmalsavome ir atradome, kad bent jau šiuo metu pergalė pranašaujama (sprendžiant pagal Google paieškas) Norvegijos atstovui Alexander Rybak: jaunučiui baltarusų kilmės (į Norvegiją su šeima persikėlė būdamas ketverių) vyriokui, puikiai grojančiam smuiku. Dainą, dalyvaujančią Eurovizijos konkurse, pasirodo, parašė pats. Abu tėvai – irgi muzikai.

Susiradome dainą:

httpv://www.youtube.com/watch?v=-8JRtGMBUz0

Na, nežinau, kaip jums, bet man tai laaaaaabai patiko: ir tai, kaip/kad jis groja, ir šokėjai, ir šiaip…Eurovizinė daina:)

Po to susiradau tai, kaip jis groja:

httpv://www.youtube.com/watch?v=6LTZdZDEjTs&NR=1

Irgi gražu:)

O čia, kaip sakant, gabaliukas tiems, kad lankosi mano tinklaraštyje ir moka norvegiškai (o tokių, žinau, yra :))). Visai smagus šio vaikinuko dalyvavimas pokalbių šou. Ir dar. Jeigu nemokate norvegų, tiesiog prasukite į priekį – įrašo pabaigoje Alexander griežia smuiku…devynerių metų!

httpv://www.youtube.com/watch?v=qbo4-LHJKjM&feature=related

Paklausėme dar ir Turkijos atstovės dainos, kuri – pagal google paieškas – pirmauja su norvegu. Man labiau patiko norvego daina:) O kaip bus iš tiesų – pamatysim!