„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visos akimirkos

Dr. Austėjos Landsbergienės seminarai tėvams ir pedagogams
2015 03 03

Dr. Austėjos Landsbergienės seminarai „Kaip mokyti vaiką laikytis taisyklių ir kaip skatinti jo savarankiškumą?”

Visus tėvus ir pedagogus, dirbančius su ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikais, kviečiame į edukologijos mokslų daktarės, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintojos, tinklaraščio apie švietimą autorės, ikimokyklinio ugdymo įstaigos “Vaikystės sodas” ir Karalienės Mortos mokyklos steigėjos, idėjinės lyderės bei keturių vaikų mamos Dr. Austėjos Landsbergienės seminarą „Kaip mokyti vaiką laikytis taisyklių ir kaip skatinti jo savarankiškumą?” (pedagogams išduosime pažymėjimus).

SEMINARAI VYKS:

2015 04 22 KAUNE, viešbučio „Europa Royale” konferencijų salėje, 18.30 val.

2015 05 06 VILNIUJE, viešbučio AMBERTON konferencijų salėje, 18. 30 val.

Seminarai mokami. Bilietus platina TIKETA (www.tiketa.lt)

Šiandien jau žinome, kad taisyklės – svarbi šeimos gyvenimo dalis. Šiame seminare kalbėsime apie tai, kad taisyklės – tai ne vaiko kontrolė ir ne bausmės vaikui. Tai – aiškios ribos ir pasekmės už taisyklių laužymą. Kalbėsime apie tai, kodėl yra svarbu, kad vaikas žinotų, koks elgesys yra tinkamas, o koks – ne ir kodėl dar svarbiau, kad vaikas norėtų tinkamai elgtis ne todėl, kad bijo bausmės. Be abejo, kalbėsime ir apie tai, kodėl taisyklės yra svarbios tėvams ir kokie pagrindiniai taisyklių sudarymo ir įvedimo principai.

Vienas svarbiausių tėvų uždavinių – ugdyti vaikų savarankiškumą. Šiame seminare kalbėsime apie tai, kokie yra pirmieji savarankiškumo skatinimo žingsniai, kad vaikas drąsiai žengtų į pasaulį. Kalbėsime apie laisvo žaidimo svarbą, apie tai, kodėl yra svarbu, kad vaikui kartkartėm nepasisektų bei apie tai, kodėl ne tėvai, o jie turėtų spręsti daugumą savo problemų. Tačiau reikia nepamiršti, kad ir Roma nebuvo pastatyta per naktį – vaiko savarankiškumą reikia ugdyti ir puoselėti, o tėvų vaidmuo šiame procese yra milžiniškas.

Šis seminaras – praktinis, tad kalbėsime apie konkrečius žingsnius, kurių galima imtis.

Seminaro metu bus laikas skirtas klausimams-atsakymams, susijusiems su temomis.

Lauksime Jūsų!