„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Dovana – OXOX marškinėliai!
2010 03 16

Kai buvau Lietuvoje, atkeliavo nuostabi dovana – marškinėliai su užrašu austėjosblogas.lt 🙂 Marškinėlių kelionės iki mūsų namų istorija tokia:

Prieš Naujus metus su manimi susisiekė jauna kompanija iš Kauno, kurios komanda pati kuria ir gamina vaikiškus drabužėlius ir aksesuarus. Drabužėliai parduodami internetu. Kadangi Lietuvoje drabužėlių gamintojų vos keletas, susidomėjau ir aš.

Taigi susirašėme, po to buvo šventės, po to mes važiavome į Italiją, o po to „paskendau” disertacijoje. Todėl labai apsidžiaugiau, kai vėl susirašėme ir netrukus atkeliavo „bandomieji” marškinėliai – dovana – visiems mūsų vaikams! Mergaitėms teko gražutėliai tamsiai rožiniai rauktomis rankovytėmis, o berniukams – žalsvi (nuotraukos tikrosios spalvos neperteikia, todėl žiūrėkite nuorodas). Vaikams nepaprastai patiko žaismingų raidžių užrašas (ypač Augustui ir Vilhelmui, nes jie juk jau puikiai perskaitė, kas parašyta!), o man patiko gražios, tikros spalvos ir tikra medvilnė. Beje, užrašą – kokį tik norite – galite susikurti ir patys!

Taigi tikiuosi toliau bendradarbiauti, nes kompanija išreiškė norą paremti mūsų konkursėlius/projektus:) Išsiunčiau vieną siūlymą, o apie rezultatus pranešiu, kai gausiu atsakymą!

P.S. Bene labiausiai noriu pagirti žmogaus, su kuriuo susirašinėjome, bendravimo būdą. Gaunu daug įvairių laiškų…tikrai įvairių 🙂 Ir visada malonu bendrauti su maloniais ir mandagiais žmonėmis!