„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DĖMESIO! Nemokamas seminaras alergiškų vaikų tėvams.
2009 06 26

3475946574_341966ea03

Šiandien į savo elektroninio pašto dėžutę gavau štai tokį laiškelį:

” Laba diena,
Kreipiuosi į Jus kaip į blog’o autorę. Pastebėjau, kad rašote mamoms, auginančioms mažylius, aktualiomis temomis, todėl siunčiu Jums informaciją apie kitą savaitę vyksiantį nemokamą seminarą apie alergiją, kurį organizuoja Lietuvos alergijos ir astmos asociacija. Galbūt ši informacija bus įdomi Jums ir Jūsų skaitytojams.
Geros dienos. G.Ž.”

Ačiū už šią informaciją, o aš dalinuosi tuo, kas buvo prisegtuke:

Sveikos, mamytės,

Turbūt sutiksite, kad kiekvieną kartą, kai išberia Jūsų mažylio kūnelį, pirmiausia pagalvojate, jog tai – alergija. Gydytojai specialistai pastebi, kad nepaisant to, jog alergijos tema kalbama bei rašoma išties daug, visgi kartais kalbos apie didėjantį sergamumą alerginėmis ligomis yra per daug sureikšminamas.

Teisingos ir patikimos informacijos šia tema trūkumas paskatino Lietuvos alergijos ir astmos asociaciją surengti nemokamą seminarą „Saugi namų aplinka“, kuris yra švietimo projekto visai šeimai dalis. Jame praktine patirtimi ir žiniomis dalinsis alergologė prof. Rūta Dubakienė, dermatologas dr. Jonas Lauraitis ir pediatrė, vaikų alergologė dr. Odilija Radzevičienė.

Birželio 30 dieną 17 val. Vilniaus mokytojų namuose medikai išmokys atpažinti pagrindinius alergijos simptomus, pasakos apie kasdienėje namų aplinkoje tykančius alergiją sukeliančius pavojus, būdus, kaip jos išvengti bei sumažinti atsiradimo riziką.

Į seminarą kviečiame iš anksto registruotis adresu – http://www.neutral.lt/registracija-i-seminara.

Iki malonaus susitikimo!

Ką gi, mieli tėveliai, jeigu aktualu – kodėl gi nenuėjus! Man labiausiai patiko ši dalis:”švietimo projekto visai šeimai”. Tik vienintelis niuansėlis – aš rašyčiau ne „Sveikos, mamytės!”, o „Sveiki, tėvai!”, nes, kaip sakant, ne tik mamos, bet ir tėtės mato, kai išberia vaiko kūnelį ir tuo susirūpina 😀 Bent jau turėtų 😀

Nuotrauka: Al Fed „Allergy”