„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Vorai voreliai.
2009 10 31

P1120244

P1120245

Na, džiaugiuosi, kad mudvi su Renata tikrai pasidarbavome su vaikais šią savaitę ir iš tiesų galima išsirinkti ne vieną Halloween’o darbelį! Be to, juk voriukai, šikšnosparniai gali būti daromi ne tik šią savaitę!

Šįvakar – Halloween’o išvakarėse – Morta su Vilhelmu piešė vorus.

Iš pradžių nupiešė voratinklius, o po to dažė delniukus. DĖMESIO! Dažyti reikia tik delniuką ir keturis pirščiukus – NYKŠČIO NEREIKIA! Tada jie dėjo delno atspaudą ant voratinklio. Vėl nudažė delniuką ir…dėjo atspaudą taip, kad delniukas būtų vėl ant delniuko, tačiau pirštukai „žiūrėtų” jau į kitą pusę. (nes juk voras turi aštuonias kojas – po keturias kiekvienoje pusėje!)

Kai vorai išdžiuvo, priklijavome judančias akutes. Štai taip!

P1120239

P1120240

P1120241

P1120243

Tiesa, dabar jau  siūlyčiau vaikams voratinklius piešti plonais teptukais, kad geriau matytųsi voras! Na, bet yra, kaip yra – svarbu, kad patiems darbininkėliams patiko!

Ir…dar vienas voriukas, kuriam reikės:

– išdžiūvančio plastelino

– pūkuotos vielutės darbeliams

– judančių akyčių

– klijų (nebūtinai)

Iš išdžiūvančio plastilino susukite kamuoliuką (labai gerai lavina smulkiąją motoriką!). Kol neišdžiuvo, greitai sukiškite aštuonias kojas (jas gerai būtų pasiruošti iš anksto, nes po to įkišite, tačiau jos nebus stabilios) ir jas išlankstykite, kad atrodytų it voro kojos. Priklijuokite akutes (jeigu akutės pačios limpa, tai klijų nereikės). Štai ir dar vienas voriukas! Mūsų voriukas dabar tupi ant mikro bangų krosnelės  😀

P1120246