„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. „Vatinukai”: Senis besmegenis, aviniukas, meškutė…bet kas!
2009 03 03

p1060831Šį darbelį gali visai savarankiškai atlikti net ir trejų metų neturintys vaikai (pavyzdžiui, kaip Morta šį prieš Kalėdas). Be to, jums reikės labai mažai priemonių, darbelis bus atliktas greitai, o vaikams paprastai labai smagu greitai matyti savo darbo rezultatą.

Jums reikės:

– kartono lapo

– PVA klijų

– vatos

– spalvoto popieriaus

– šiaudelio

– balto pieštuko arba kreidelės

Kreidele ant tamsaus kartono lapo nupieškite tai, ką norite „lipdyti” iš vatos. Pavyzdžiui, Senio Besmegenio tris apskritimus. Duokite vaikui klijų, kuriuos jis gali pilti į kontūrų vidurį (gerai akies-rankos koordinacijai), be to, nereguliuokite, kiek pila – išdžius, net jei ir bus „per daug”!

Tegul plėšo vatytę mažais gabaliukais (Mortos gabaliukai, kaip matote, gan dideli, bet didesnis vaikas tikrai gali plėšyti į mažiukus. Pavyzdžiui, jei daro avytę, net gali susukti vatą į mažus gumulėlius – atrodys fantastiškai!) ir tegul deda ją ant klijų.

Iš spalvoto popieriaus galima iškirpti akis, kepurę…žodžiu, ką tik norite. (Mes jau turėjome pasiruošę, kad nereikėtų kirpti).

Kelis kartus įkirpę šiaudelio vieną galą padarėme Seniui Besmegeniui šluotą. Voila! Reikia tik sulaukti, kol išdžius.

Šitaip galima padaryti bet ką: pavyzdžiui, meškutę – tik kailiuką po to nudažyti rudu guašu…avinėlį…kačiuką…ką tik norite!