„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Traukinukas.
2009 10 25

foto (10)

Šis traukinukas – dar vienas Gintarės ir Mato darbelis.

Rekės traukinukui:

Vieno nuo tualetinio popieriaus likusio kartoninio rulonėlio ir vieno nuo popierinių rankšluoščių (viso 2: vienas didelis, kitas mažas)
Kartoninio popieriaus (reikės ratam ir mašinisto kabinai) ir paprasto juodo popieriaus
PVA kliju
Žirklių
Guašo ir teptuko

Iškerpam ratus, pakankamai didelius, pas mus buvo apie 5,5 cm skersmens. Mes naudojom tualetinio ritinėlį ratų apibrėžimui. Iškirpom 6 ratus.

Iškirpom ir kabiną. Ji buvo 11×10 cm. Ją reikės sulankstyti kaip nuotraukoje. Nudažom popierių norima spalva, kaip ir tualetinio popieriaus ritinėlį (mes jo nedažėm). Laukiam, kol išdžius.

foto (2)

foto (3)

Išdžiuvus priklijuojam ratus (tepdami klijus tik vienoje pusrutulio pusėje) ir laukiam paguldę ant šono.

foto (4)

foto (5)

Tualetinio popieriaus apačioje iškerpam ovalainus kraštus, taip, kad gražiai prigultų prie traukinio. Gerai matyti nuotraukose ir klijuojam. Vienas kraštas gerai prisiklijavo, kitas praščiau. Ėmiausi gelbėjimo ir iš vidaus priklijavau juosteles popieriuko, kurie gerai laikė kaminą. (Prisiklijuoja vidinė pusė ritinėlio ir pačio traukinio). Po to laukėm,  kol išdžius klijai. Iškirpom 2  ilgesnes juosteles kurie sujungia 3 ratus. Tokias pačias juosteles ir dūmams. Dūmus suraitom su žirklėm ir priklijuojam prie kamino viršutinės dalies, o ratų juosteles priklijuojam prie ratų išilgai.

foto (8)

foto (9A)

Priklijuojam kabiną.

foto (9)

Ir vėl laukiam kol išdžius. Ir štai traukinys:

foto (10)