„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Šviesoforas.
2009 10 30
P1080841
Šiandien gavau mamos Filomenos su dukrele Lineta labai gražų laiškelį su darbeliu ir jo aprašymu (Dėkui!). Ačiū, kad vis daugiau atsiunčiate darbelių, labai smagu!!! Ir štai – šviesoforas su mamytės aprašymu:
Darbeliai, žinoma, dauguma jau vyresniems vaikiukams, mano dukrytė dar tik virš dviejų metukų 🙂 Bet kai kuriuos prisitaikome, darėm viščiukus, lapų atspaudus, gėlytę ir kitus 🙂

Vakar pas drauge pamačiau jų padarytą šviesoforą, labai patiko ir pasidarėme namie ir pačios 🙂 Nes mažė man jau ‘reguliuoja’ važiuodama, kada galima važiuoti, o kada ‘niu niu niu’ 🙂

Pamaniau, gal mažesniems Jūsų blogo skaitytojams būtų smagus toks darbelis 🙂

Gaila, nenufotografavau gaminimo eigos. Bet, kadangi darbelis toks labiau mažiukams, tai ir labai nesudėtingas, galgi bus aišku ir be eigos foto.
Reikės:
– juodo kartono
– geltono, raudono ir žalio spalvoto popieriaus
– klijų
– kiniečių maisto lazdelės, arba kitokio pagaliuko
– plastelino
– galima dar panaudoti mažos žvakės jau tuščią kapsulytę
Iš juodo kartono iškirpome du šviesoforo pagrindus. Iš geltono, raudono ir žalio spalvoto popieriaus iškirpome po du apskritimus. Juos užklijavome ant abiejų juodų pagrindų. Tada paruoštus pagrindus užklijavome ant medinio pagaliuko ir sutvirtinome dar popieriaus sagtimis (nežinau kaip teisingai pavadinti :).
Na, o kad šviesoforas stovėtų, jo pagrindą padarėme iš plastelino. Kad būtų dar tvirčiau, galima paimti tuščią kapsulytę nuo žvakės ir, pripildžius ją plastelinu, ten įtaisyti šviesoforą.
P1080842
P1080846
Mažoji darbininkėlė:
P1080833